Başkan Yılmaz bayramda çalışaca SAMULAŞ personeli ile kahvaltı yaptıBaşkan Yılmaz bayramda çalışaca SAMULAŞ personeli ile kahvaltı yaptı.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’nin (SAMULAŞ) hizmet kalitesinin giderek arttığını söyledi. Yılmaz, “Samsun’un modern yüzü ve çağdaş ulaşımın simgesi raylı sistem, bu bayramda da hepimizin rahatı için aralıksız hizmet vermeye devam edecek.” dedi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, SAMULAŞ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personelle birlikte kahvaltı yaptı.
Sabah saatlerinde SAMULAŞ Genel Müdürlüğü’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Yılmaz, Samsunluların rahat etmeleri için Arife günü ve bayram boyunca mesai yaparak çalışacak olan personelle bir araya geldi.
Başkan Yılmaz, SAMULAŞ personelinin tek tek bayramlarını kutlayarak, “Bu mübarek Kurban Bayramı’nda Samsunluların sevdiklerine rahat ulaşıp bayramlaşmaları ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için emek verip fedakarlık yapan arkadaşlarıma tüm Samsunlular ve şahsım adına teşekkür ederim. Samsun’un modern yüzü ve çağdaş ulaşımın simgesi raylı sistem, bu bayramda da hepimizin rahatı için aralıksız hizmet vermeye devam edecek. SAMULAŞ’ın hizmet kalitesi giderek artıyor. Ancak unutmamak gerekir ki hizmet sektöründeki küçük bir hizmet kusuru bile daha önceki başarıları bir anda gölgeleyebilir. Bu nedenle personelin görevini yaparken her zaman hassas ve çok dikkatli davranması gerekir. Gelişen teknolojileri de yakından takip etmek şart. Bu vesileyle ben yeniden tüm Samsunlu hemşehrilerimin mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevdikleriyle bir arada olacakları bir bayram geçirmelerini Rabbimden diliyorum.” diye konuştu.
SAMULAŞ Genel Müdürü Akın Üner de 3 sene evvel kısıtlı bütçe ve bilgi teknoloji imkanı ile kurulan SAMULAŞ’ın, bugün kendi ayakları üzerinde duran ve her geçen gün büyüyen saygın bir ulaşım şirketi olduğunu dile getirerek, “Mesai günleri 62 bini tramvayla olmak üzere ortalama 72 bin yolcu taşıyan, 323 personeliyle tıkır tıkır işleyen bir şirket haline geldik.” şeklinde konuştu.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.