Ankara ve İstanbulda ikili işbirliği görüşmeleri – Almanya Aşağı Saksonya Eyaleti Heyet GezisiAnkara ve İstanbulda ikili işbirliği görüşmeleri – Almanya Aşağı Saksonya Eyaleti Heyet Gezisi : Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Hannover Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile, Aşağı Saksonya Eyaleti Başbakanı Stephan Weil eşliğinde 04-09 Mayıs 2014 tarihlerinde Ankara, Konya ve İstanbul’a delegasyon gezisi düzenlemektedir.

Çeşitli sektörlerden oluşan iş heyeti, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek olan yuvarlak masa görüşmelerinde dernekler, belediyeler ve sektör firmalarından yetkililer ile bir araya gelip fikir alışverişinde bulunacaklar.

Ayrıca buna paralel olarak Ankara Ticaret Odası ve Avrupa İşletmeler Ağı-İstanbul Sanayi Odası işbirliği ile Ankara ve İstanbul’da ikili işbirliği görüşmeleri düzenlenecektir.

Etkinliğin hedefi, iki ülkenin ilgili firmalarından iş adamları ve şirket temsilcilerinin bir araya getirilmesi, bunlar arasında işbirliği oluşturulması ve Türkiye pazarına giriş sağlanmasıdır. Heyet gezisinin katılımcıları arasında çok farklı branşlardan gelen ve Türkiye’de büyük bir potansiyel gören firmalar yer almaktadır.

Katılım ücretsizdir. Tercümanlar mevcuttur.

Aşağıda katılımcı Alman şirketlerin kısa firma detaylarını ve online başvuru formunu bulabilirsiniz. Ankara ve İstanbul için ayrı online katılım formu mevcuttur.

Detaylı firma profillerini word dökümanı içerisinde link olarak bulabilirsiniz.

İkili görüşmeler

Ankara 05.05.2014, 09:30-12:00
Kısa firma profilleri (lütfen tıklayınız!)
Kayıt (lütfen tıklayınız !)
JW Marriott Hotel, Salon Ancyra

İstanbul 08.05.2014, 15:00-18:00
Kısa firma profilleri (lütfen tıklayınız !)
Kayıt (lütfen tıklayınız !)
Martı Hotel Taksim/Talimhane, Salon Istanbul

Son başvuru tarihi 30.04.2014.

İkili iş görüşmeleri ile ilgili olarak İçim Aksakal ile irtibata geçebilirsiniz, 0212 363 05 00, icim.aksakal@dtr-ihk.de. Başvurular profillerin uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Şirket profiliniz incelendikten sonra katılımınıza dair teyit gönderilecektir.

Içim Aksakal
Proje Sorumlusu / Projekbetreuung
Projeler, Halkla İlişkiler ve Üye İlişkileri Departmanı
Veranstaltungen, Öffentlichkeitsarbeit, Mitgliederangelegenheiten

Adres : RAYDER Libadiye Cad. Göztepe Soyak Sitesi,
33. Blok Daire:602 Üsküdar / İstanbul
Tel: +90 (216) 449 15 52
Fax: +90 (216) 348 07 89
E-Posta:rayder@rayder.org.tr
Web: www.rayder.org.tr

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.