Hill International Kahire’deki Çok Amaçlı Kullanım Kompleksi “The Gate” in Proje Yönetim Ofisi seçildi

Hill International Kahire’deki Çok Amaçlı Kullanım Kompleksi “The Gate” in Proje Yönetim Ofisi seçildi :İnşaat Risklerinin Yönetilmesinde uluslararası lider olan Hill International (NYSE:HIL) bugün, Kahire / Mısır’da bulunan çok amaçlı kullanım kompleksi “The Gate”in proje yönetimi hizmetlerini sağlamak üzere, Abraj Misr firmasıyla sözleşme imzaladı. Dört yıllık sözleşmenin Hill’e tahmini değeri yaklaşık olarak 18.4 milyon EGP’dir (2.4 milyon $).


2.3 milyar EGP (300 milyon $) değerindeki konut kompleksi, birbirine bağlanmış sekiz kule ve eşlik eden beş yıldızlı bir otel, altı konut binası ve bir adet de lüks konut kulesini içerecek. İnşaat, karbon ayak izini minimize ederek ve sürdürülebilirliği maksimize ederek “yeşil bina mimarisi” üzerinde yoğunlaşacaktır.

Hill’in Proje Yönetimi Grubu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İdari Yöneticisi (Afrika) Waleed Abdel-Fattah “Bu proje sadece iş, turizm ve yaşam kalitesi üzerinde bir etki yaratmayacak, aynı zamanda Kahire’nin genel çekiciliğini de artıracaktır.” dedi. Abdel-Fattah “Bu önemli görev için seçilmiş olmaktan son derece onur duyuyoruz” diye ekledi.

Hill International, dünya çapında 100 ofisi ve 4,800 profesyonel çalışanıyla binalar, ulaşım, çevre, enerji ve endüstriyel yatırımlar öncelikli olmak üzere; program yönetimi, proje yönetimi, inşaat yönetimi, inşaat hak talepleri ve diğer danışmanlık hizmetlerini vermektedir. “Engineering News-Record” dergisinin ölçümüne göre Hill, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük dokuzuncu inşaat yönetim firması olarak sıralanmıştır. Hill ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen http://www.hillintl.com web sitesini ziyaret ediniz.

Yasal Uyarı: Burada yer alan bazı ifadeler, 1995 Özel Menkul Dava Reformu Yasası anlamı dahilinde “ileriye yönelik ifadeler” olarak kabul edilebilir ve niyetimiz bu tür ifadelerin, bu suretle oluşturulan yasal ayrıcalıklar tarafından korunabilmesidir. Tarihi bilgiler hariç, burada öne sürülen konular; gelirlerin, kazançların veya diğer finansal kalemlerin herhangi bir projeksiyonu; planlarımıza, stratejilerimize ve gelecekteki operasyonlar için hedeflerimize ilişkin herhangi bir beyan; ve gelecekteki ekonomik koşullar veya performans ile ilgili herhangi bir ifadeyi içeren fakat bunlarla sınırlı kalmayan konular, ileriye yönelik ifadelerdir. Bu ileriye dönük ifadeler mevcut beklentilerimize, tahminlerimize ve varsayımlarımıza dayalıdır ve belirli riskler ve belirsizliklere tabidir. İleriye yönelik ifadelerimize yansıyan beklentiler, tahminler ve varsayımların makul olduklarına inansak da, fiili sonuçlar bizim ileriye yönelik ifadelerimizde öngörülen veya kabul edilenlerden farklılık gösterebilir. İleriye yönelik ifadelerimiz kapsamına giren tahmin ve projeksiyonların gerçek sonuçlarımızdan farklılık göstermesine neden olabilecek önemli faktörler, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyona sunmuş olduğumuz raporların Risk Faktörleri bölümünde veya başka bir yerinde ifade edilmiştir. Herhangi bir ileriye yönelik ifademizi güncellemek için hiçbir niyet ve yükümlülük taahhüdümüz yoktur.


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar