Manavgatta asfalt çalışmaları başladıManavgatta asfalt çalışmaları başladı :Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı kendi görev alanında olan kırsal kesimdeki mahalle yollarının asfaltlanması amacıyla çalışmalara başladı.
Çalışmalar kapsamında yollarda kullanılacak olan malzemeleri hazırlamak amacıyla Değirmenli Mahallesi İshakseydi mevki ve Beşkonak bölgesindeki yollar için Tol Mahallesi’nde olmak üzere iki adet konkasör kuruldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir ekip Bozyaka Yeşilbağ, bir ekip te Aksaz, Belenobası ve Gebece gurup yollarında çalışmalarını sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin yaptığı açıklamada, kırsal kesimde bulunan mahallelerinde hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda köy yollarımızı son derece modern hale getireceğiz. Çalışmalarımız son hızla devam edecek. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, Manavgat’taki grup yollarına acilen sathi kaplama ardından da sıcak asfalt yapılacağını belirtti.
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI; MANAVGAT’IN KIRSAL KESİMDEKİ MAHALLE YOLLARININ ASFALTLANMASI AMACIYLA ÇALIŞMA BAŞLATTI (ARİF KAPLAN/ANTALYA-İHA)

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.