TÜLOMSAŞ İlkokul Mezunu Engelli İşçi Alacak

tulomsas daimi kamu iscisi alimi yapacak
tulomsas daimi kamu iscisi alimi yapacak

TÜLOMSAŞ İlkokul Mezunu Engelli İşçi Alacak :Eskişehir’de Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü’ne ilkokul mezunu engelli işçi alınacak.


Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü’nde bilgisayar işletmenliği ve danışma görevlisi belgesine sahip engelli kadrosunda istihdam edilecek personel bir personel alınacak. Başvurular 16 Kasım tarihinde sona erecek. Daimi işçi statüsünde çalıştırılacak olan personel, danışma görevlisi olarak istihdam edilecek.

Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü’ne belirtilen meslekte 1 adet engelli daimi işçi alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır. İşgücü talep şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 6 Kasım 2015 tarihinde yayımlanmıştır. İsteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

 sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar