İndirimli köprü ücretini Erdoğan açıklayacak

İndirimli köprü ücretini Erdoğan açıklayacak :Osmangazi Köprüsü’nü kullanmak isteyen vatandaşlar, bankalarca iletilen numaralara SMS atarak OGS’li otomatik geçişten yararlanabilecek.
Osmangazi Köprüsü’nün geçişi için 35 dolar + KDV olarak açıklanan ücretteki indirim için sona gelindi. İndirimli ücret, 30 Haziran’daki açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğantarafından açıklanacak.
Gündemdeki önemli ulaştırma projelerinden olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu veİstanbul’a yapılacak 3 köprü henüz tamamlanmadan, kullanım başvuruları başladı. Bu iki güzergâh ve özel şirketlerdeki diğer yolları kullanmak isteyen vatandaşlar, bankalarca iletilen numaralara SMS atarak otomatik geçişten yararlanabilecek. Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu ve 3. köprü ücretleri, bu şekilde OGS’lerden otomatik olarak ödenebilecek.
OGS ödemeleri, Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Denizbank ve Garanti Bankasıüzerinden yapılabilecek. Türkiye genelinde kullanılan OGS cihazları, 40-60 TL karşılığında satılıyor. OGS ile köprülerden geçmek isteyenlerin hesabında, belirlenen ücretler kadar kredi olması gerekiyor.
Gebze Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi kapsamındaki Osmangazi Köprüsü’nün geçişi için 35 dolar + KDV olarak açıklanan ücretinde indirim çalışmaları sürüyor. İndirimli ücret, 30 Haziran’daki açılışta Erdoğan tarafından açıklanacak.
Toplam 433 kilometrelik Gebze Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi’nin tamamının 2018 sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor. 3. köprü olarak bilinen Yavuz Sultan Selim Köprüsü de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 26 Ağustos’ta açılacak.İlk yorum yapan olun

Yorumlar