6. Lojistik Koordinasyon Kurulu Toplantısı TCDD’nin Katılımıyla Gerçekleşti  1. Lojistik Koordinasyon Kurulu Toplantısı TCDD’nin Katılımıyla Gerçekleşti : 6. Koordinasyon Kurulu toplantısı Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğine yapıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka başkanlığında toplanan 6. Koordinasyon Kurulu toplantısı 09 Şubat 2017 tarihinde Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğine yapıldı.

Kurul; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Ekonomi, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, İçişleri, Dışişleri Bakanlıklarından ve Sivil toplum kuruluşlarından üst düzey yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın Türkiye’nin lojistik merkezlerinin ve iltisak hatlarının inşasındaki asli kriterleri, bu kriterleri ve değerlendirme ölçütleri hakkında teknik bilgiler içeren ve Teşekkülümüzce yürütülen projelerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen sunumların ardından yapılan yatırımlar ve yürütülen projeler hakkında eşgüdümün sağlanması için görüş alış verişinde bulunuldu.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.