6. Lojistik Koordinasyon Kurulu Toplantısı TCDD’nin Katılımıyla Gerçekleşti  1. Lojistik Koordinasyon Kurulu Toplantısı TCDD’nin Katılımıyla Gerçekleşti : 6. Koordinasyon Kurulu toplantısı Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğine yapıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka başkanlığında toplanan 6. Koordinasyon Kurulu toplantısı 09 Şubat 2017 tarihinde Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün ev sahipliğine yapıldı.

Kurul; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Ekonomi, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, İçişleri, Dışişleri Bakanlıklarından ve Sivil toplum kuruluşlarından üst düzey yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın Türkiye’nin lojistik merkezlerinin ve iltisak hatlarının inşasındaki asli kriterleri, bu kriterleri ve değerlendirme ölçütleri hakkında teknik bilgiler içeren ve Teşekkülümüzce yürütülen projelerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen sunumların ardından yapılan yatırımlar ve yürütülen projeler hakkında eşgüdümün sağlanması için görüş alış verişinde bulunuldu.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.