Antalyada Bazı Duraklar Arasında Tramvay Seferleri 3 Gün İptalAntalya Tramvay hattı İle İlgili Çok Önemli Değişiklik :Antalya Hafif Raylı Sistem hattında yapılacak çalışmalar nedeniyle seferlerde değişiklik yapıldı. Buna göre Sigorta-Şarampol durakları arasında yaklaşık 3 gün seferler yapılamayacak.

​Tonguç kavşağında yapılan altgeçit çalışmaları nedeniyle tramvay seferleri yapılamayacak. Seferler Fatih-Sigorta ve Şarampol-Havalimanı/EXPO olarak gerçekleştirilecek.

​Antalya Ulaşım AŞ’nin ilgili duyurusu:

Tonguç kavşağındaki çalışmalar nedeniyle, 24 Şubat 2017 saat 21:30’dan itibaren, 2-3 gün süre ile tramvay ve karayolu araçlarının Tonguç kavşağından geçişi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, tramvay seferlerimiz, Sigorta-Şarampol durakları arasında yapılamayacak olup seferlerimiz, Fatih-Sigorta, Sigorta-Fatih, Şarampol-Havalimanı, Havalimanı-Şarampol, Şarampol-Expo ve Expo-Şarampol güzergahlarında devam edecektir. Sigorta-Muratpaşa ve Muratpaşa-Sigorta durakları arasında, ücretsiz otobüs ring seferlerimizle hizmetinizde olacağız. Yaşanan aksaklıkdan dolayı özür dileriz.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.