Antalyada Bazı Duraklar Arasında Tramvay Seferleri 3 Gün İptalAntalya Tramvay hattı İle İlgili Çok Önemli Değişiklik :Antalya Hafif Raylı Sistem hattında yapılacak çalışmalar nedeniyle seferlerde değişiklik yapıldı. Buna göre Sigorta-Şarampol durakları arasında yaklaşık 3 gün seferler yapılamayacak.

​Tonguç kavşağında yapılan altgeçit çalışmaları nedeniyle tramvay seferleri yapılamayacak. Seferler Fatih-Sigorta ve Şarampol-Havalimanı/EXPO olarak gerçekleştirilecek.

​Antalya Ulaşım AŞ’nin ilgili duyurusu:

Tonguç kavşağındaki çalışmalar nedeniyle, 24 Şubat 2017 saat 21:30’dan itibaren, 2-3 gün süre ile tramvay ve karayolu araçlarının Tonguç kavşağından geçişi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, tramvay seferlerimiz, Sigorta-Şarampol durakları arasında yapılamayacak olup seferlerimiz, Fatih-Sigorta, Sigorta-Fatih, Şarampol-Havalimanı, Havalimanı-Şarampol, Şarampol-Expo ve Expo-Şarampol güzergahlarında devam edecektir. Sigorta-Muratpaşa ve Muratpaşa-Sigorta durakları arasında, ücretsiz otobüs ring seferlerimizle hizmetinizde olacağız. Yaşanan aksaklıkdan dolayı özür dileriz.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.