DİKKAT! Cumartesi Ankara’da Bazı Yollar Kapanıyor… Metro ve Ankaray’dan Erken SeferlerDİKKAT! Cumartesi Ankara’da Bazı Yollar Kapanıyor… Metro ve Ankaray’dan Erken Seferler :Ankara Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi, 25 Şubat Cumartesi günü Ankara’da trafiğe kapalı olacak yolları açıkladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi, 25 Şubat Cumartesi günü Ankara’da trafiğe kapalı olacak yolları açıkladı.

Polisten yapılan açıklamaya göre 25 Şubat Cumartesi günü saat 11.00’de, Ankara’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Genel Başkanlığının, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı düzenlenecek.

Söz konusu açık hava toplantısı ile ilgili olarak, Ankara’da 24 Şubat 2017 Cuma günü saat 23.00’ten itibaren etkinlik sona erene kadar;

Cumhuriyet Caddesi (Gar Kavşağı-Baruthane Kavşağı arası ile giriş ve çıkışları), Hipodrom Caddesi-Talatpaşa Bulvarı (Ulaştırma Kavşağı ile Opera Köprüsü arası tüm giriş ve çıkışları / Gar Kavşağı alt geçidi dâhil) ve Kazım Karabekir Caddesi (Ulaştırma Kavşağı- İstanbul Caddesi arası) araç trafiğine kapatılacak.

Aynı zamanda 24.02.2017 Cuma günü saat 23.00’ten, 25.02.2017 Cumartesi günü saat 23.00’e kadar, Ulus Tren Garı’nın Cumhuriyet Caddesi’ne bakan ana giriş kapısı kapatılacak; tren garına girişler Celal Bayar Bulvarı tarafından yapılacak. Çıkış yapacak vatandaşlar ise oluşturulacak güzergâh ile Gençlik Parkı’na yönlendirilecek, ayrıca Ankaray, Metro, belediye otobüsleri 25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 05.00’ten itibaren ulaşıma açılacak.

Kaynak : www.haberankara.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.