TCDD 2017 Yılı Misafirhane ve Yatakhane Ücretleritcdd 2019 yili misafirhane ve yatakhane ucretleri aciklandi
tcdd 2019 yili misafirhane ve yatakhane ucretleri aciklandi

TCDD 2017 yılı misafirhane ve yatakhane ücretleri açıklandı :Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından misafirhane ve yatakhane ücret tarifesi hakkında internet sitesinde duyuru yayınlandı.

TCDD’nin internet sitesinde yayınlanan duyuruda 2017 yılı TCDD misafirhane ve yatakhanelerinin ücretleri açıklandı. Misafirhanelerin yerine, odaya, kalacak kişinin unvanına göre ücret tarifesi ayrıntılı olarak verildi.

TCDD misafirhane ve yatakhane ücretleri emekli veya mevcut TCDD personeli ve ailesi, kamu personeli ve ailesi, 3. şahıslar gibi tarifelere ayrılıyor.

TCDD personeli, emeklileri ve bunların aile bireyleri tek kişi için 30 TL ile 60 TL, iki kişi için ise kişi başı 25 TL ile 50 TL arasında ücret ödeyecekler. Diğer kamu çalışanları için ise fiyat tarifesi TCDD personelinin 10 – 15 TL üzerinde uygulanacak.

TCDD misafirhaneleri arasında en yüksek fiyat tarifesinin Haydarpaşa, Alsancak ve Adana Misafirhanelerinde olduğu görülüyor. Ayrıca Ankara, Afyon ve Malatya Misafirhaneleri için de özel ücret tarifesi belirtiliyor. Bunun dışında kalan misafirhanelerde ise sabit bir ücret tarifesi uygulanacak.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.