Özel Salon Vagon Yenilendi!Demiryolunda benzersiz bir yolculuk hayal edenler için özel salon vagon yeniledi. İşte özel salon vagonun yenilenen özellikleri.

Demiryolunda benzersiz bir yolculuk düşleyenler için Özel Salon Vagon yeniledi.

Hem iş seyahatleriniz hem de sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz özel günler için tüm beklentilerinizi karşılayan salon vagon; toplantı ve sohbet amaçlı salon bölmesi, suit oda, özel duş-wc-lavabo sistemi, iklimlendirme (soğutma, ısıtma, havalandırma), otomatik aydınlatma düzeni ve diğer benzersiz özellikleriyle konforlu bir ortamda çalışarak seyahat etme olanakları ile yolculuğu keyfe dönüştürmek isteyenleri bekliyor.

Salon vagonda yapacağınız yolculuk sırasında keyifli sohbetler edebilir, film seyredebilir, kablosuz internet bağlantısı ile işin arasına eğlence de katabilirsiniz.

TCDD Taşımacılık tarafından sunulan Salon Vagonu’nun özellikleri

Salon Bölmesi
8 kişilik oturma grubu, LCD TV, DVD Player, müzik yayın sistemi bulunuyor.

Toplantı Masası
8 kişilik toplantı yapılmasına uygun masada personel çağrı düğmesi ile elektronik cihazlar ve bilgisayar kullanımı için elektrik sistemi bulunuyor.

Suit Oda
İki kişi için yatma, oturma ve çalışma imkanı, özel duş-WC-lavabo sistemi, minibar, gardrop ve personel ile haberleşmek için dahili telefon bulunuyor.

Kompartman
İkişer kişilik 3 adet yataklı kompartman.

Isıtma ve Soğutma Sistemi
Otomatik iklimlendirme sistemi (soğutma-ısıtma-aydınlatma) hizmeti.

Mutfak
Sıcak/soğuk içecek ve yiyecek hazırlamaya uygun mutfak bölümü.

Vagonun tüm bölümlerinde kablosuz internet bağlantısı.

Özel Salon Vagon kiralama talepleri için TCDD TAŞIMACILIK Yolcu Taşımacılığı Dairesi Başkanlığı’nın 0 312 309 05 15 (Dahili 71911-71921-71931) nolu telefonlarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Reklamlar