Koçbay, Ödemiş ve Soma Hattında İncelemelerde BulunduTürkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 3. Bölge’de düzenlenen turne kapsamında İstasyon ve Garlarda incelemede bulunarak personel ile görüşen 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay devam eden işleri yerinde inceledi.

Koçbay, Ödemiş ve Bayındır İstasyonları ile Torbalı-Ödemiş arasındaki hemzemin geçitler ve yeni yapılan saydinglerde incelemede bulunarak yol boyunca hattı kontrol etti.

Basmane-Soma arasında Bandırma Ekspresi ile yapılan tren turnesi sırasında İstasyon ve Garları ziyaret ederek personel ile görüşen Koçbay, yapılmakta olan işlerle ilgili bilgi aldı. Koçbay, daha sonra Menemen-Manisa arası 2.ve 3. hat yapımı ile sinyalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeler kapsamında Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e ziyarette bulunan Koçbay’a, Bölge Müdür Yardımcısı Soner Baş, Taşımacılık AŞ. İzmir Bölge Koordinatörü Habil Emir, Modernizasyon Servis Müdürü Mustafa Keskin, Demiryolu Bakım Servis Müdürü Murat Özgür Gürbüz, ve Trafik Müdür Yardımcısı Yakup Demir eşlik etti.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.