Metro İstanbul SAP Kalite Ödüllerinde GOLD WINNER SeçildiMetro İstanbul SAP Kalite Ödülleri Türkiye’de “İş Dönüşümü” kategorisinde GoldWinner seçildi!

2017 yılında başlayan ve ilk Fazı 1 Ocak 2018’ de hayata geçirilen SAP İş Dönüşümü projesi ile Metro İstanbul iş süreçlerinin iyileştirilmesi anlamında başarılı bir çalışma ortaya konuldu. Devam eden 2. Faz uygulamalarının da 1 Ekim 2018 itibari ile canlı servis ortamına alınması ile geliştirme süreci tamamlanmış oldu. Entegrasyonun tamamlanması ile birlikte Metro İstanbul bünyesindeki tüm iş süreçlerinde kaynak planlama ve yönetim süreçleri SAP üzerinden işletilmeye başlandı.

Ortaya konulan proje ve dönüşüm büyüklüğü ile ülkemizde ki SAP kaynak planlama çalışmaları arasında birinci seçilerek GoldWinner ödülü almaya hak kazandık.

SAP Kalite Ödülleri Bölgesel Yarışmasına Gidiyoruz

Türkiye ödüllerinin Altın Kazananı olarak, bölgesel SAP Kalite Ödüllerine ( tüm Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) katılım hakkını da kazandık. Metro İstanbul İş Dönüşümü Projesi bölgesinde yer alan tüm Altın Kazananlar arasında Ocak 2019′ da başlayacak seçmeler sonrasında bölgesel kazananlar belirlenecek. Bölgesel yarışma jürisi IT uygulamalarında üst seviye deneyime ve BT projeleri kalite yönetiminde mükemmelliğe sahip farklı ülkelerden üyelerden oluşmaktadır.