TCDD Taşımacılık A.Ş’ye Alınacak 157 İşçiye İlişkin Nihai Liste Açıklandı

tcdd tasimacilik a sye alinacak 157 isciye iliskin nihai liste aciklandi
tcdd tasimacilik a sye alinacak 157 isciye iliskin nihai liste aciklandi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yayımlanan ilanla beraber TCDD Taşımacılık A.Ş bünyesine alınacak 157 işçiye ilişkin nihai liste İŞKUR tarafından gönderildi.


TCDD Taşımacılık A.Ş’ye alınacak 157 işçiye ilişkin nihai liste İŞKUR tarafından gönderilmiş olup Ek-1 de ilan edilmiştir. Nihai listedeki adaylar aşağıda belirtilen evrakları EK-2 de yer alan tarihlere göre TCDD Taşımacılık AŞ İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na elden teslim edeceklerdir.

İSTENEN EVRAKLAR:

1- TC Kimlik Fotokopisi

2- KPSS Sonuç Belgesi

3- Öğrenim Belgesi Fotokopisi (Mezuniyet Belgesi veya Diploma)

4- Adli Sicil Kaydı (turkiye.gov.tr veya savcılıktan alınacak)

5- Erkek adaylar için Askerlik Belgesi (turkiye.gov.tr veya Askerlik Şubelerinden alınacak)

6- İş Talep Bilgi Formu (EK-3 de yer alan form bilgisayar ortamında veya elle doldurulabilir. Fotoğraflı ve imzalanmış olacak.)

7- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (EK-4 de yer alan form bilgisayar ortamında doldurulacak, fotoğraflı ve imzalı olacak. Bu belge Emniyet Müdürlüklerine gönderileceğinden eksik ve hatalı bilgi girilmesi halinde bu durumdan aday sorumludur. )

8- Vinç Operatörü adayları C sınıfı ehliyet belgelerinin fotokopilerini getireceklerdir. (C Sınıfı [(C sınıfı ehliyetini yenileyenler için M,B1,B,C1 ve F sınıfı), (Kamyon)]Ehliyeti olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

9- Tren makinisti adayları “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4)” belgelerinin fotokopilerini getireceklerdir. (“Tren Makinisti (Seviye 4) Mesleki Yeterlilik Belgesi” olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

EK-1 NİHAİ LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

EK-2 EVRAK TESLİM TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

EK- 3 İŞ TALEP BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

EK-4 ARŞİV ARAŞTIRMASI VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar