Manisa-Uşak-Afyon Elektrifikasyon Projesi Enerji İletim Hatları Etüt Proje Hizmeti İhale SonucuManisa-Uşak-Afyon Elektrifikasyon Projesi Kapsamındaki Trafo Merkezlerine Yapılacak Enerji İletim Hatlarına Ait Etüd, Proje Ve Kamulaştırma Haritalarının Hazırlanması, ÇED Yönetmeliğine Göre Kararların Alınması, Teknik Şartname Ve Keşif Hazırlanması

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi 3. Bölge Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğünün (TCDD) 2018/327754 KİK numaralı yaklaşık maliyeti 1.104.500,00 TL olan Manisa-Uşak-Afyon Elektrifikasyon Projesi Kapsamındaki Trafo Merkezlerine Yapılacak Enerji İletim Hatlarına Ait Etüd, Proje Ve Kamulaştırma Haritalarının Hazırlanması, ÇED Yönetmeliğine Göre Kararların Alınması, Teknik Şartname Ve Keşif Hazırlanması İşi ihalesine 3 firma teklif vermiş ve ihaleyi verdiği 692.400,00 TL TL teklifle PUNTAYELİ MÜHENDİSLİK ELEK TAAH ÜRE AŞ firması kazanmıştır. İhaleye katılan 2 firma geçersiz teklif vermiştir.

İhale, Yaklaşık 98 km enerji iletim hattı projelerinin hazırlanması ve 2 adet ÇED raporunun alınması işlerini kapsamaktadır. İşin süresi yer tesliminden itibaren 300(üç yüz) takvim günüdür.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.