Konya Adana Tren Sefer Saatleri ve Bilet Ücretleri 2019

adana konya tren saatleri ve bilet ucretleri
adana konya tren saatleri ve bilet ucretleri

Konya Adana Tren Sefer Saatleri ve Bilet Ücretleri 2019 : Adana Konya tren saatleri kaçta? Adana’dan Konya’ya saat kaçta tren var? Tren bileti ne kadar? Tren saatleri ve ücretleri ne kadar? Tren bileti nasıl ve ne zaman alınır? Bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz bu haberimizde. Toros Ekspresi Konya Adana arasında TCDD Taşımacılık AŞ tarafında işletilen trenin adıdır.

Adana Konya arasında Toros Ekspresi seferlerini her gün gerçekleştirmektedir. Adana’dan 07.45 kalkan tren 13.32’de Konya’ya varmaktadır. Konya’dan 14.30 hareket eden tren ise Adana’ya 20.17’de varmaktadır. Adana Konya arası tren ile seyahat süresi yaklaşık 5 saat 47 dakikadır.

Konya Adana Tren Durakları

  1. Adana
  2. Şakirpaşa
  3. Yenice
  4. Durak
  5. Kelebek
  6. Karaisalıbucağı
  7. Hacıkırı
  8. Belemedik
  9. Pozantı
  10. Çiftehan
  11. Gümüş
  12. Ulukışla
  13. Osmancık
  14. Çakmak
  15. Ereğli
  16. Böğecik
  17. Ayrancı
  18. Sudurağı
  19. Karaman
  20. Demiryurt
  21. Arıkören
  22. Çumra
  23. Kaşınhan
  24. Konya

Konya Adana Tren Saatleri

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TOROS EKSPRESİ ADANA: 07:45 KONYA: 13:48 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 15:30 ADANA: 21:17
Adana – Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana 07:45
Şakirpaşa 07:49 07:50
Yenice 08:11 08:13
Durak 08:28 08:29
Kelebek 08:37 08:38
Karaisalıbucağı 08:46 08:47
Hacıkırı 08:59 09:01
Belemedik 09:14 09:15
Pozantı 09:24 09:26
Çiftehan 09:41 09:42
Gümüş 10:01 10:02
Ulukışla 10:16 10:19
Osmancık 10:30 10:31
Çakmak 10:39 10:40
Ereğli 11:00 11:02
Böğecik 11:14 11:15
Ayrancı 11:33 11:34
Sudurağı 11:54 11:56
Karaman 12:12 12:17
Demiryurt 12:36 12:38
Arıkören 12:53 12:54
Çumra 13:09 13:11
Kaşınhan 13:29 13:30
Konya 13:48
Konya Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya 15:30
Kaşınhan 15:47 15:49
Çumra 16:08 16:09
Arıkören 16:23 16:24
Demiryurt 16:39 16:40
Karaman 16:57 17:01
Sudurağı 17:15 17:16
Ayrancı 17:36 17:37
Ereğli 18:07 18:10
Çakmak 18:31 18:32
Osmancık 18:42 18:44
Ulukışla 19:00 19:05
Gümüş 19:15 19:16
Çiftehan 19:29 19:31
Pozantı 19:45 19:47
Belemedik 19:56 19:57
Hacıkırı 20:09 20:11
Karaisalıbucağı 20:20 20:21
Kelebek 20:27 20:28
Durak 20:34 20:35
Yenice 20:50 20:52
Şakirpaşa 21:12 21:13
Adana 21:17

Konya Adana Tren Bilet Fiyatı

Adana Konya arası tren bilet fiyatı 21.00 TL olup indirimsiz bilet fiyatıdır. Trenlerde öğrenci, yaşlı, basın, öğretmen TSK çalışanlarına özel indirimler bulunmakta olup bu ücretten daha uygun fiyata tren bileti alabilirsiniz.

Konya Adana Tren İrtibat Numaraları

Bilet ve Tren Hakkında Bilgi hakkında ayrıntılı bilgi almak için TCDD Adana ve Konya Gar Telefon Numaraları

  • KONYA: (0332) 322 36 80 – (06.00-22.00)
    ADANA: (0322) 453 69 14 – (05.00-22.00)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Sal 12
Sal 12
Çar 13

İhale İlanı : Bina İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 13 @ 09:30 - 10:30
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar