TÜDEMSAŞ, Talns Tipi Yük Vagonu’nu İhtiyaca Göre Revize Edecek

tudemsas talns tipi yuk vagonunu ihtiyaca gore revize edecek
tudemsas talns tipi yuk vagonunu ihtiyaca gore revize edecek

Gıda üzerine on farklı fabrikası ve bir lojistik firması bulunan Demirpolat Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Demirpolat Talns tipi yük vagonunun, şirketlerinin işkollarına uygun şekilde revize edilmesi hakkında görüşmek üzere TÜDEMSAŞ’ı ziyaret etti.


TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Mehmet Başoğlu’nu makamında ziyaret eden Nurettin Demirpolat her yıl 300 bin tona kadar ithalat yaptıklarını ve bu malların nakliyesinin büyük bir kısmını demiryollarıyla gerçekleştirdiklerini söyledi. Demirpolat, tahıl taşımasında kullandıkları Talns Tipi yük vagonunun ihtiyaçlarına uygun şekilde revize edilmesi halinde doldurma ve boşaltma işleminin daha kolay yapılabileceğini ifade etti. Genel Müdür Mehmet Başoğlu talepleri doğrultusunda çalışma yapılarak en uygun şekilde revizyonun yapılabileceğini söyledi.

Toplantının ardından vagon üzerinde incelemelerde bulunan firma temsilcilerine Genel Müdür Mehmet Başoğlu’nun yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Demir ve Halil Şener ile Ar-Ge Dairesi Başkanı Eyüp Sultan Barış eşlik etti. İnceleme ve istişareler sonrasında, iki farklı tip boşaltma sistemi uygulaması yapılarak test edilmesi kararlaştırıldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar