4.Uluslararası Travelexpo Turizm ve Seyahat Fuarı Ankara’da Düzenlendi

uluslararasi travelexpo turizm ve seyahat fuari ankarada duzenlendi
uluslararasi travelexpo turizm ve seyahat fuari ankarada duzenlendi

4.Uluslararası Travelexpo Turizm ve Seyahat Fuarı Ankara’da Düzenlendi; “TCDD Taşımacılık Turizm Fuarında Yerini Aldı” Turizm alanında bu yıl 4.sü düzenlenen Travelexpo Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ATO Congresium Ankara’da 14 Kasım 2019 tarihinde (bugün) kapılarını ziyaretçilerine açtı.


Turizm alanında bu yıl 4.sü düzenlenen Travelexpo Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ATO Congresium Ankara’da 14 Kasım 2019 tarihinde (bugün) kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Fuarın açılış programına; Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Valisi Vasip Şahin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sevcan Çığgın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fuarda, komşu ülkelere, Türkiye’nin tüm tanıtım ürünlerinin pazarlanması ve pazarlanabilmesi için bir etkinlik yapılması hedefleniyor.

TCDD Taşımacılık AŞ standında işletmiş olduğu Turistik Doğu Ekspresi, Vangölü Ekspresi ve YHT’ler başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı tüm tren seferleri hakkında stant görevlilerince fuar katılımcılarına bilgi verildi.
Her yaştan ve farklı milletlerden ziyaretçilerin rağbet gösterdiği TCDD Taşımacılık standı ve 4. Turizm ve Seyahat Fuarı 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaret edilebilir.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar