Kazakistan Taşımacılıkta Öncü Firma

sah lojistik
sah lojistik

Kara ve denizyolu nakliyesi ezelden beridir dünya üzerinde süregelen en makul taşıma yolları arasında bulunmaktadır. Son yıllarda ülkemizin dışa açılımına da bağlı olarak gerek ihracat gerekse ithalat taleplerinin oldukça yüksek seviyelere ulaşmış olmasına bağlı olarak bir çok lojistik firması faaliyetlere başlamıştır. Bu firmalar arasında yer alıp uzun zamandır sektörde bulunan yurt içi ve uluslar arası kara ve denizyolu taşımacılığında önemli başarılara imza atmış olan firmamız Arınak Lojistik sektöre ilk adım attığı günlerden bugüne sektörde ki gelişmeleri yakından ele alarak takip etmiş buna bağlı olarak ortaya çıkan tüm yenilikleri sektörde hayata geçirmiş nadir nakliye kuruluşlarından biri olmuştur.

Özellikle Kazakistan nakliye konusunda yaptığı farklı çalışmalarından dolayı sürekli göz önünde bulunup ihracatçı ithalatçı firmalar tarafından ilk tercih edilen nakliye kuruluşlarından biri olan Arınak Lojistik, ülkemizde üretimi yapılmakta olan her türlü ürünün nakliyesini Kazakistan’a sevk etme konusunda oldukça tecrübeli pozisyonda bulunmaktadır. Kazakistan komple tır nakliyesi, parsiyel yük taşıma, gabari dışı ağır nakliyat ve konteyner taşma hizmetleri gibi bir çok alanda çalışmaları bulunan firmamız yerli ve yabancı plakalı yüksek modelli tırları ve deneyimli sürücüleri nezaretinde sorunsuz ve güvenli taşıma işlemleri yapmaktadır. Taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren rakipleri ile arasında önemli farklılıklar bulunan şirketimiz, 7/24 çalışma anlayışı ile sürekli görev başında bulunan personelleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ülkemizin başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere bir çok ilinde taşıma faaliyetleri yoğun bulunan Kazakistan nakliye firmaları Arınak Lojistik önderliğinde sektörün nabzını tutmaktadır. Firmamız uzun yıllardan bu yana Kazakistan hattında yaptığı çalışmalarından edindiği tecrübeleri ile tüm müşteri ve meslektaşlarına bilgi kaynağı durumunda bulunduğundan sektörde aranan ve özellikle tercih edilen nakliye kuruluşları arasında ilk sırada yer almaktadır. Gerek ihracat gerekse ithalat nakliyelerinin tamamında tır karnesi ve cmr sigortası güvencesi altında sevkiyatlar gerçekleştiren şirketimiz güvene dayalı lojistik hizmeti sunmaktadır. Avrupa ülkelerinin tamamından Kazakistan’a sevk edilmesi planlanan tüm yük gruplarının ülkemiz üzerinden transit geçişli olarak taşınması işlemlerini aktarmal veya direkt servis şeklinde sağlamaktadır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: malatya nakliyat

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar