Nakliye Rehberi – Nakliye Firmaları

nakliye rehberi
nakliye rehberi

Nakliye Firmaları denince akla ilk gelen isim Nakliye Rehberi, nakliye hizmeti veren firmaları listeleyen sayfaları içerisinde marka haline gelmiş bir site olup, son dönemde farklı çalışmaları, kullanışlı ara yüzü, ücretsiz üyelik sistemi ve binlerle ifade edilen üyeleri ile arama motorlarında ilk sıralara yerleşmiş olan Nakliye Rehberi bu alanda öncüdür.

İhracatçı ve ithalatçı firmalar ile dış ticaret alanında kapsamlı ve düzenli çalışmaları bulunan yerli ve yabancı tüm kuruluşların Nakliye Rehberinde yayınladıkları yük ilanları olabilecek son hızda alıcı bulmakta, sayfayı yakından takip eden yurt içi ve uluslararası taşımacılık yapan nakliye firmaları tarafından incelenerek yayın sahibi firma yetkililerine ulaşılarak gerek yazılı gerek sözlü olarak navlun teklifi sunmaları sonucu netice alınmaktadır.

Ücretsiz Üyelik ve Sınırsız Yayın Hakkı

Nakliye Rehberi her türlü yük ve araç grubuna uygun ilan bölümlerinin yer aldığı sayfa rakip ve muadilleri arasında açık ara fark ile tercih edilmektedir. Bu denli yoğun olarak tercih edilme sebeplerinin başında hiç şüphesiz tamamen ücretsiz üyelik ve sınırsız yayın hakkı sunuyor olması gelse de işleyişi ve kullanışlı oluşu da tercih sebeplerinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Üretici ve yük sahibi kuruluşların yüklerine araç bulmak amacıyla yük ilanı verdiği gibi aynı zamanda TIR ve kamyon sahibi konumunda bulunan lojistik firmalarının da boşta olup yüklemeye hazır halde bulunan araçlarına kısa yoldan yük bulması amacı ile dizayn edilen boş araç ilanları bölümü de mevcut bulunan Nakliye rehberi, ilan edilen boş araç listeleri anında araç arayan ihracatçı ve yük sahibi firmaların görüşlerine sunulmaktadır.

Gelen boş araç bildirimlerini değerlendirmeye alan yük sahibi kuruluşlar gerekli görüşmelerin yapılmasının ardından genel itibarı ile anlaşma sağlayarak araç organizasyonunun yapılması ile ilgili anlaşma sağlamaktadır.

Güncel Demiryolu İhaleleri

Pts 09

Gulf Traffic

Aralık 9 @ 08:00 - Aralık 11 @ 17:00

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar