Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Sefer Saatleri Güzergah Haritası ve Durakları

ankara sincan polatli bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari
ankara sincan polatli bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari

Ankara Sincan Polatlı ve Polatlı Sincan Ankara Gar demiryolu hattında işletilen bölgesel trenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. TCDD bölgesel trenin güzergah haritası, ayrıntılı sefer saatleri, trenin durduğu ana ve ara istasyonların tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yolculuk Mesafesi


Ankara Sincan Polatlı demiryolu arası 90 km’dir.

Seyehat Süresi

Ankara Sincan Polatlı arası demiryolu seyahati 1 saat 10 dakika dakika sürer.

Güzergah

Bu trenler Ankara > Sincan > Polatlı arasında her gün işlerler. Ankara > Sincan > Sazpınarı > Türkobası > Malıköy > Temelli > Poyraz > Yenidoğan > Polatlı güzergahını izler.

Harita ve İstasyonlar

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara > Sincan > Polatlı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Ankara Gar x 12:00 18:00
Sincan 05:45 12:18 18:18
Sazpınarı 05:49 12:22 18:22
Türkobası 06:04 12:37 18:37
Malıköy 06:09 12:42 18:42
Temelli 06:16 12:48 18:48
Poyraz 06:21 12:53 18:53
Yenidoğan 06:26 12:58 18:58
Polatlı 06:38 13:10 19:10

Polatlı Sincan Ankara Bölgesel Tren Saatleri

Polatlı > Sincan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Polatlı 07:00 13:30 19:45
Yenidoğan 07:13 13:43 19:59
Poyraz 07:17 13:47 20:04
Temelli 07:22 13:52 20:10
Malıköy 07:28 13:58 20:17
Türkobası 07:33 14:03 20:23
Esenkent x x 20:32
Sazpınarı 07:49 14:18 20:42
Sincan 07:54 14:23 20:47
Ankara Gar 08:11 14:40 21:04

Önemli Bilgiler

  • Sadece Pulman koltuklar numarasız olarak satılmakta istasyonlarda günlük olarak satılmakta ve rezervasyon yok.
  • TCDD e-bilet satışı yok
  • Ayakta yolculuk yapabilirsiniz.
  • TCDD Taşımacılık AŞ hattı işletiyor.
  • Elektrikli trenler kullanılıyor.
  • Trende yiyecek/içecek satışı yok.
  • Ankara Garı, Polatlı ve Sincan’da duran Yüksek Hızlı Trenler de tercih edilebilir.

    TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

    Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

    ANKARA GAR:
    0312 309 05 15 /336 Danışma – (05.30 – 22.00)

    SİNCAN GAR:
    0312 270 21 69 – (06.00 – 22.30)

    POLATLI GAR:
    0312 620 84 41 – (06.00 – 22.00)


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar