Ürdün Taşıma İşlerinde 23 Yıllık Tecrübe

urdun tasima islerinde yillik tecrube
urdun tasima islerinde yillik tecrube

Kara ve deniz yolu taşımacılığı yapılan bir çok ülke ile ikili ilişkilerimiz çerçevesinde devam eden ticari bağlantılarımız Ürdün ile de düzenli olarak sürdürülmektedir. Ortadoğu ülkeleri arasında bulunmasından dolayı bölgede yaşanmakta olan karışıklıktan etkilendiğinden bu ülkeye karayolundan ziyade denizyolu taşımacılığı daha çok yapılmaktadır.


Ülkemizde Ürdün çalışan çok sayıda lojistik firması faaliyet göstermektedir. Bu firmalar arasında kapsamlı çalışmaları ile dikkat çeken kuruluşumuz Şah Global Lojistik Ürdün nakliye firmaları içerisinde en çok tercih edilen lojistik şirkedir. Türkiye Ürdün lojistik hattında son derece tecrübeli olan firmamız Türk ve yabancı plakalı tırlar ile konteynerler vasıtasıyla düzenli taşıma hizmetleri sunuyor. Ürdün’e ihracat yapmakta olan tüm müşterileri ile yakın diyalogları bulunan şirketimiz bir çok müşterisinin proje kapsamlı taşıma işlemlerine başarılı bir şekilde imza atmıştır.

Çeyrek asra yakın bir süreyi geride bırakmış olduğu taşımacılık sektöründe tecrübeli uzun yol şoförleri, yüksek modelli tırları ve deneyimli operasyon ekibi ile 7/24 anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Şah Global Lojistik, Ürdün’e komple tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi, konteyner taşıma ve İstanbul çıkışlı haftalık düzenli parsiyel ve kargo hizmetleri de sunmaktadır. Taşımacılık işlemleri ile birlikte gümrükleme, depolama, liman hizmetleri, sigorta ve aracılık hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalar yapan firmamız Ürdün nakliye konusunda ki tecrübelerini sektöre yansıtarak kurumsal firma olma yolunda ki emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmektedir.

Taşınan ürünlerin güvenliği açısından tüm sevkiyatlarında cmr sigortası mevcut araçları kullanan Şah Global Lojistik, sahip olduğu yük taşıma yetki belgesi UND üyeliği ve özmal tırları ile sorunsuz Ürdün taşıma hizmetleri veriyor. İhracatı planlanmış olan 24 tona kadar her türlü ticari yükün ülkemizin tüm bölgelerinden adresten alınacak şekilde Ürdün’ün başta Amman ve Aqabe olmak üzere tüm şehirlerine adres veya gümrük teslimi nakliye hizmeti sunan firmamız Ürdün lojistik firmaları içerisinde en çok aranan güvenilen ve özellikle tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: Lojistik firmalarısohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar