Lojistik Ortağı 3PL Endonezya Deliveree

Deliveree
Deliveree

Kamyonlar bir tür kara taşımacılığı filosudur ve çeşitli ve farklı boyutlardadır. Kamyonların kullanımı genellikle daha ağır ve daha fazlası olan malların nakliyesi için kullanılır. Kamyonun boyutu çok farklı olduğu için, tüketicilerin seçilecek kamyon tipini optimize etmek için gönderilecek malların tipini, boyutunu, miktarını bilmesi önemlidir.


Lojistik ortakları söz konusu olduğunda, 3PL (Deliveree) ortaklarının seçilmesi Endonezya lojistik şirketleri için bir zorluktur. Büyük şehirlerde 3PL iş ortağı lojistik tercihlerinin yükselmesi, kafanızı karıştırabilir ve nihayetinde işinizi seçebilir ve kaybedebilirsiniz.

deliveree trucks
deliveree trucks

Aşağıdaki kolay adımları izleyerek Deliveree‘den sipariş vermeniz mümkün:

1. Mobil Uygulamamızı İndirin

Akıllı telefonuzundan uygulamamızı indirin.

2. Size En Uygun Fiyatı Seçin

Fiyat gerçekten de mal teslim hizmetlerinin kalitesini belirler. Bu pahalı fiyatlar size olağanüstü hizmet tatmin vaat değil. Beklenmedik, çok sinir bozucu ek maliyetler olup olmadığından bahsetmiyorum, değil mi? Sakin ol, sizin için en şeffaf uygun fiyatları sunuyoruz. Fiyat bilgilerine ihtiyacınız olduğunda, web sitemizdeki Fiyat Hesaplama özelliğini kullanabilir ve ailenizle veya iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Fiyatlarımız uygun, ancak hizmetlerimiz şaka değil. Olağanüstü bir nakliye deneyimi için en tatmin edici hizmeti sunduğumuz kanıtlanmıştır. Fiyatlandırma sistemimiz, kullanmak istediğiniz filo türüne ve teslim alma yerinden varış yerine olan mesafeye çok bağlıdır.

3. Geniş Servis Alanı

Deliveree, tüm Java, Bali, Lombok adalarına ve Sumatra’nın bazı bölgelerine şehir içinde ve dışında hizmet veriyor . 2 hafta öncesine kadar planlanmış rezervasyonlar, tüm gün rezervasyon ve hemen sipariş verme gibi diğer rezervasyon türleri de mevcuttur. Nakliye fiyatı hakkında? Sormaya gerek yok, Deliveree‘nin puanı piyasa ortalamasının altında çok ucuz nakliye fiyatlarını garanti ediyor. Emin değil? Şimdi Deliveree‘nin posta hesap makinesini kullanarak kontrol edin .

4. İş için faydalar

Daha fazla iş fırsatları için sitemizi ziyaret edin.

Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için, lojistik ortağınız 3PL olarak Deliveree ile çalışırken kullanabileceğiniz avantajlar şunlardır:

Akdi bir ilişki yok
Uygulamada anında fiyat
Büyük hacimli siparişlerden kurumsal fiyatlar alın
Büyük filo ve birçok araç türü seçeneği
Sadece ihtiyacınız olan mesajlar, sadece sipariş verdikleriniz için ödeme yapın
Müşteri dostu iptal politikası
Axa Endonezya’dan ücretsiz ürün sigortası
7/24 canlı yardımİlk yorum yapan olun

Yorumlar