Etiketleme Tüketici İçin Önemli

Etiketleme Tüketici İçin Önemli
Etiketleme Tüketici İçin Önemli

Ürünün tüketiciyle ilk teması olan etiketlerin uygulanması sırasında firmalar çeşitli zorluklarla karşılaşıyor. Etikette kalite standardı olması ürünün tüketici gözünde de kalitesini artırıyor.


Ürünlerin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlayan etiketler ayrıca sahteciliğe karşı önlemler ve yasal gereksinimlere göre de şekilleniyor. Farklı sektörlerden üreticiler farklı ürün çeşitlerine göre etiketleme sistemleri seçerken zorluk yaşıyorlar.

Novexx Solutions her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketleri herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulamak için geniş bir etiketleme sistemleri yelpazesi sunuyor

İster dar veya geniş etiketler kullanın, ister nemli veya kuru ortamlarda çalışın, Novexx Solutions’ın güvenilir etiketleme sistemleri sürekli çalışan zorlu ortamlarda da mükemmel etiketleme performansı ve doğruluğu sağlıyor.

HER ÜRÜNE UYGULANABİLİR

Novexx Solutions XLS 2XX ürünü, kişisel bakımdan elektroniğe, ilaçtan gıdaya, otomotivden kimyaya her sektörden ürün üzerinde kullanılabiliyor. Zorlu ve kesintisiz hatlarda 7/24 çalışabiliyor ve konveyör bant hızına otomatik adaptasyon sağlıyor.

Hemen hemen her gereksinimi karşılamak için çok çeşitli aplikatörlerle birleştirilebiliyor.

Düz, pürüzlü ve hassas yüzeyler, değişken yüksekliğe sahip ürünler, hareketli ve hareketli olmayan ürünler, temassız etiketleme gibi çok çeşitli ürün özelliklerine yönelik çözümler mevcut.

Çok fazla ürün çeşidine uygun çözümler sunması üreticilere büyük avantaj sağlarken tüketiciler için de kalite standardı oluşturuyor.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar