Yozgat YHT Garı Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yozgat YHT Garı Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Yozgat YHT Garı Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yozgat YHT Garı Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor; TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, projede görevli ekiple birlikte Ankara Sivas Yüksek Hızlı Demiryolu Projesi kapsamında güzergah üzerinde bulunan Yozgat YHT Gar binası ve teknik hizmet binasının yapım çalışmalarını yerinde inceledi.


Bu projede emek verenlerin gayretiyle mesafelerin kısaltıdığını, şehirlerarası modern ve hızlı köprüler kurulduğunu belirten Ali İhsan Uygun, “projede her geçen gün sona biraz daha yaklaştıkça heyecanın ve mutluluğun katlanarak artığını” ifade etti.

Yapım süreci ve testleri tamamlanan Yozgat Trafo Merkezini de gezerek, “Milletimize yakışır Yüksek Hızlı Tren deneyimi sunmak için titizlikle çalışıyoruz.” dedi.

Daha sonra TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun beraberindekilerle, Ankara – Sivas Yüksek Hızlı Demiryolu Projesinin, Kırıkkale-Sivas arası 318. kilometrede bulunan ve inşası tamamlanan son tünel T318’i yerinde inceledi.

Projenin hayata geçmesi için gece gündüz çalışan işçilere teşekkür eden Uygun, onların emeği ile büyük güne hazırlanıyoruz, ifadelerinde bulundu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar