Başkan Kılınç’tan Gölbaşı Adıyaman Kahta Hızlı Tren Açıklaması

Başkan Kılınç’tan Gölbaşı Adıyaman Kahta Hızlı Tren Açıklaması
Başkan Kılınç’tan Gölbaşı Adıyaman Kahta Hızlı Tren Açıklaması

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, önceki gün müjdesi verilen ‘Hızlı Tren’ ile ilgili açıklamalarda bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti.


Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ın kanayan yaralarına parmak basmak için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, önceki gün müjdesi verilen ‘Hızlı Tren’ ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Son dönemlerde ilimiz adına ardı ardına müjdeler alıyoruz. Kısa süre önce tamamlanan Farklı Seviyeli Köprülü Kavşak çalışmalarından sonra şimdide Gölbaşı-Adıyaman-Kahta Hızlı Tren Etüd-Proje işinde sondaj çalışmalarının başladığı müjdesini aldık. Hizmetin en iyisine layık olan hemşerilerime hayırlı olsun” dedi.

Adıyaman’a yapılan yatırımlarda her zaman desteklerini gördüklerini söylediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan, “Nasıl Farklı Seviyeli Köprülü Kavşak bu kent için bir hayaldiyse, Hızlı Tren de aynı şekilde bir hayaldi bizim için. Bu hayalimizin gerçeğe dönüşmesini sağlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’a, Hızlı Tren müjdesini veren ve projenin başından bu yana takipçisi olan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekilimiz Ahmet Aydın’a, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş’a, AK Parti İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’e ve diğer emeği geçenlere hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ardı ardına müjdesi verilen yeni yatırımlarla Adıyaman’ın artık kabuğunu kırmaya başladığını da sözlerine ekleyen Başkanımız, “Halkımız için gece gündüz demeden, el birliğiyle çalışıp, yeni projeleri ilimize kazandırmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar