Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak
Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Teftiş Başkanlığında istihdam edilmek üzere 15 adet Hazine ve Maliye Müfettiş Yardımcısının alımı amacıyla giriş sınavı yapılacaktır. Giriş sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.


Giriş Sınavı için başvurular, 09 Kasım 2020 günü saat 08:30’dan, 18 Kasım 2020 günü saat 18:00’e kadar, Bakanlık resmi internet sayfasında (https://www.hmb.gov.tr) belirtilen bağlantı üzerinden yapılacaktır. Sınav başvurusu, adaya ait son bir ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ile kendi el yazısıyla hazırladığı özgeçmişin yüklenmesi ve Başvuru Formunun doldurulması suretiyle tamamlanacaktır. Elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınava başvuruda ayrıca, HES kodu bilgisi başvuru esnasında kaydedilmeyen adayların başvuru yapmaları sistem tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle adayların, sınava başvuru işlemi yapmadan önce HES kodunu edinmiş olmaları gerekmektedir. Adaylar, HES kodunun nasıl edinileceği bilgisine Sağlık Bakanlığının https://hayatevesigar.saglik.gov.tr internet adresinden ulaşabileceklerdir. Kullanılacak olan HES kodunun geçerlilik bitiş tarihinin, sınavın yapılacağı günler veya daha ileri tarihli olması gerekmektedir.

Yapılacak incelemede, aday formlarında yer alan bilgilerde tereddüt hasıl olduğu takdirde yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri açıklanmadan önce söz konusu bilgilerin belgelendirilmesi istenecektir.

YAZILI SINAV YERİ VE TARİHİ

Yazılı sınav, 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört ayrı oturumda Ankara’da T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezinde (25 Mart Mahallesi, İstiklal Caddesi No:7, 06200 Yenimahalle/ANKARA) gerçekleştirilecektir.

Sınav yeri ve/veya tarihinin değiştirilmesi halinde durum, Bakanlığın resmi internet sayfasında ilan edilir. Bu ilan tebligat hükmündedir. Başkanlık adaylara ayrıca bildirim yapmayacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar