Hizmette Egesoy Farkı

Söz konusu evden eve nakliyat olunca taşınacak kişiler oldukça tereddüt yaşamakta ve güvenilir bir firma arayışına girmektediler. Profosyonel olmayan kişiler tarafından yapılan nakliyatta birçok sorunlar yaşanabilmekte. Evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasar almadan alındığı gibi taşınması gerekmektedir. Bunu da ancak işinde uzman deneyim sahibi bir firma gerçekleştirebilir. Bu yüzden Egesoy Nakliyat için her zaman önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir.


Çalışmalarımız hepsini müşteri memnuniyeti kapsamında yürütmekteyiz. Bu yüzden nakliyat konusunda hiçbir tavize yer vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bütün eşyalarını düzen ve disiplin çerçevesinde asla bir zarar gelmeden aldığımız gibi taşınacak adrese götürmekteyiz. Ev eşyalarını taşımanın hassasiyetinin farkında olup ekibimizde daima nakliyat konusunda deneyimli ve sorumluluk sahibi personeller bulunduruyoruz. Nakliyat sırasında sizin vermiş olduğunuz talimatlar doğrultusunda mobilyalar, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar olmak üzere her eşyalarınızı ayrı bir özenle ve ayrı bir yöntemle paketleyip taşıma işlemimizi yapmaktayız. Mutfak eşyalarıyla, mobilyaları veya beyaz eşyaları asla aynı bölgede konumlandırmıyoruz.

Kırılacak olan veya hassasiyet gerektiren eşyalarınızı ayrı bir özenle ambalajlıyoruz. Evinize monte edilmiş ve sökülmesi gereken eşyalarınız varsa, işinde uzman ekibimizle dikkatli bir şekilde bu işlemi dde gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir eşyanıza zarar gelmemesi açısından en ince ayrıntısına kadar herşeyi planlıyor bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Bunun dışında eşyalarınızı sigortalıyoruz. O konuda da aklınızda hiçbir soru işareti oluşmasına izin vermiyoruz. Eşyalarınız sigortalandığı için olası bir zarar durumunda bunu size farkettirmeden kendimiz hallediyor, taşıma sonunda dilediğiniz gibi eşyalarınızı bulmanızı sağlıyoruz. Egesoy Nakliyat olarak işimize değer veriyor, güven, dikkat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini baz alarak hareket ediyoruz. Eşyalarınızı taşıma işlemine başlamadan önce detaylı bir planlama yapıyoruz. Eşyalarınızın tespitini sağlıyoruz. Daha sonra eşyalarınızın miktarına, büyüklüğü gibi faktörlere bakarak aracımızı belirliyoruz. Örneğin taşınacak eşyalarınız az veya fazla ise bu doğrultuda araç seçimimizi yapıyoruz. Ve nakliyat sırasında trafikte de uygun hız limitimizi aşmadan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde özenle dikkat ederek araçlarımızı kullanıyoruz.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar