MÜSİAD İsviçre Şube Başkanı Ahmet Erbil Oldu

musiad isvicre sube baskani ahmet erbil oldu
musiad isvicre sube baskani ahmet erbil oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şubesinin genel kurul toplantısına Ali Erbil üyelerini oy çoğunluğunu alarak dördüncü MÜSİAD İsviçre Şube Başkanı olarak seçildi. Genel Kurul toplantısına MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve MÜSİAD Avrupa Koordinatörü Burhan Sağlam video konferans sistemiyle genel kurula katıldılar.MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, yönetim değişikliklerinin kan tazelemesi olduğuna vurgu yaparak, MÜSİAD’ın yurtdışı yapılanmasında İsviçre Şubesinin önemli bir yere sahip olduğunu, yeni yöneticilerin hizmet bayrağını daha ileri seviyelere çıkaracağına inandığını söyleterek yeni başkan Ahmet Erbil ve ekibini tebrik etti.

Genel kurul öncesi aday olmayacağını açıklayan eski başkan Ergün Sertkan görevini Ahmet Erbil’e teslim etmekten dolayı mutluluğunu ifade ederek, “ Emaneti layık olana teslim etmek büyük bir mutluluktur. Her zaman tecrübelerimizle yardımcı olmaya devam edeceğiz. Allah utandırması” diyerek duygularını dile getirdi.

Yeni Başkan Ahmet Erbil genel kurul seçimi sonrası kısa bir teşekkür konuşması yaparak destek olanlara teşekkür etti ve devraldığı mesuliyetin bilincinde olduğunu ve kendisinden önceki başkanlar gibi zamanı geldiğinde görevi genç nesillere teslim ederek bu yolda katkı vermek istediğini söyledi.

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar