Rusya Nakliye: Lojistik Alanında Uluslararası Hizmet

sayginlar nakliyat
sayginlar nakliyat

Yaklaşık 21 yıldır lojistik sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz uluslar arası alanda ülkemizi temsil etmektedir. Asya ve Avrupa ülkeleri için lojistik alanında hizmet veren işletmemiz uluslar arası hizmet verdiği ülkeler içerisine Rusya’yı da eklemiştir.

Rusya nakliye hizmetini başta başkenti Moskova olmak üzere St. Petersburg nakliye, Kazan nakliye gibi pek çok önemli şehirlerine sunmaktayız. Yıllardır bu sektör içerisinde hizmet sunmanın vermiş olduğu deneyimi siz değerli müşterilerimiz için her zaman olumlu yönde kullanmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayede de sizlerden almış olduğumuz güven duygusunu bozmamak için işimizi son derece büyük titizlik içerisinde yapıyoruz. Geniş araç filomuz, uzman şoförlerimiz ve kaliteli kadromuz ile her zaman sizler için en kaliteli, en güvenilir hizmeti sunabilmek amacıyla kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Rusya’ya Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Uluslar arası alanda lojistik faaliyeti gösteren işletmemiz Avrupa ülkeleri içerisinde Rusya’ya da hizmet sunmaktadır. Rusya’ya sunduğumuz nakliye hizmetlerimiz ise;

  • Parsiyel yani kelime anlamı bütün olmayan, parça olan parça taşımacılığı bulunmaktadır. Rusya parsiyel taşımacılığını başta merkezi Moskova olmak üzere pek çok önemli şehirlerine de gerçekleştiriyoruz.

Diğer taşımacılık alternatiflerinden daha uygun fiyata mal olan parsiyel taşımacılığında yükünüz ne kadar olursa olsun tüm yükleri aynı tırlar içerisinde özenle yerleştirip varılması gereken hedefe ulaştırılmaktadır. Parsiyel taşımacılığını uygun fiyat kategorisine alan konu ise aynı güzergah üzerine sahip olan pek çok farklı firmanın ya da işletmenin yükünün aynı tır içerisinde buluşmasından dolayı olmaktadır.

  • Bir diğer nakliye hizmetimiz ise Frigo taşımacılığı olmaktadır. Rusya frigo taşımacılığında 18 ile -26 dereceye kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan tamamen donanımlı araçlarla yapılan taşımacılık olmaktadır. Frigo taşımacılığı tabir olarak soğuk gıda taşımacılığı, soğuk zincir taşıma, iklim kontrollü taşıma gibi kavramlar ile de ifade edilebilmektedir.

Gıda ve sağlık sektörü içerisinde oldukça sık talep gören frigo taşımacılığında Türkiye’den Rusya’ya ya da Rusya’dan Türkiye’ye sektör içerisinde en uygun fiyata kaliteli hizmet sunan işletmemiz nakliye konusunda her zaman sizlerin yanında olmaktadır.

Moskova , St. Petersburg, Krasnodar şehirlerinde sürekli araçlarımız bulunmaktadır.

Peki, Bu Taşımacılık İşlemlerinin Fiyatları Nelerdir?

Rusya nakliyat fiyatları içerisinde kaliteli hizmeti sektör içerisinde en uygun fiyata sahip olmak isteyen müşterilerimize doğru adreste olduğunuzu belirtmekten dolayı son derece mutluyuz. Yıllardır sahip olmuş olduğumuz deneyimi hep artı yönleri ile ve sürekli kendimizi, taşımacılık alanında kullandığımız tüm araçları geliştirerek sizlerin hizmetine sunmaya özen gösteriyoruz.

Saygınlar Uluslar Arası Nakliye Hizmetleri

Saygınlar ailesi olarak Türkiye’yi nakliye sektörü içerisinde uluslar arası alanda temsil etmekten dolayı son derece mutluyuz. Rusya’ya nakliye hizmeti sunan işletmemiz, almış olduğu bu sorumluluğu her zaman alnının akı ile yapabilmek için durmadan çalışmaktadır.

Müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde olarak anlaşılan zaman zarfı içerisinde yüklerinizi ulaştırıyoruz. Her biri sigortalı olan araçlarımız ve işinde tamamıyla uzman çalışma ekibimiz ile sizlere layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunmak bizler için bir görev niteliğinde olmaktadır.

Dilerseniz parsiyel taşımacılık dilerseniz de frigo ( Soğutuculu ) reefer taşımacılık hizmetleri olmak üzere nakliye sorumluluğunu aldığımız her bir yük bizim kendi sorumluluğumuzda ve kendi ürünümüz niteliğinde olmaktadır. Bu sebeple de büyük bir titizlik içerisinde, ulaşması gereken son noktaya varıncaya kadar tek bir zarar bile gelmeden ulaştırmayı kendimize görev biliyoruz.

Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar