Özel Çekici Hizmetlerini Aramanız Gerektiğinde Can Sıkıcı Durumlar

hurda araba

Kendimizi sokağın ortasında çıkmaz gibi görünen bir şeye saplanıp kaldığımız bazı durumlar vardır. Bu şekilde sıkışıp kalmak, çeşitli şanssız durumların bir sonucudur ve çoğu aşırı sinir bozucu ve öngörülemezdir. Bu gibi zamanlarda, tek çıkış yolu, kurtarma için özel bir çekici hizmeti aramaktır. Bu yazıda, ancak bir çekici servisi çağırarak çözülebilecek, kendinizi bulabileceğiniz en zorlu durumlardan bazılarını tartışacağız. Okumaya devam edin ve bu zorlu zamanlar ve onların sihirli çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gazın Bitmesi

Çoğumuz genellikle işe zamanında yetişmek için acele ederiz ya da işlerimizi halletmek için koşuştururuz. Sonuç olarak, yakıt göstergesine her zaman dikkat etmeyebiliriz. Bazen kırılabilir ve çok geç olana kadar fark etmeyiz. Bu, sokağın ortasında gazın bitmesine neden olur. İnsanların kabul etmek isteyeceğinden daha sık oluyor ama çözümü kolay; bir çekici al. Bir tane almak için, arabanızı en yakın benzin istasyonuna götürmek için özel bir çekici servisine başvurmanız gerekecek.

Park Yerinizi Engelleyen Bir Yabancı

Herkesin evinin hemen dışında bir park yeri vardır. İster apartmanda ister apartmanda oturun, sizin ve komşularınızın her birinin kendi park yeri vardır. Bazen birisi arabasını sizin yerinize park eder veya sizin veya komşunuzun yerini kapatır. americanwrecker.net/katy/ adresindeki yüksek eğitimli profesyoneller, bu gibi durumlarda aracı çekmenin her zaman en iyi çözüm olmayabileceğini öne sürüyorlar. Bunun yerine, birden fazla nedenden dolayı, park eden kişinin, hareket ettirilirse arabasının nerede olduğunu bilmemesi nedeniyle, onu başlatmayı önerirler. Diğer bir sebep de bu kişinin yasa dışı park cezası ödemesi gerekiyor ve ödemediği sürece aracını hareket ettiremiyor.

Düz Lastik Almak

En talihsiz durumlardan biri, lastiğin aniden patlamasıdır. Aracınızı kenara çekmek veya mümkün olan en güvenli yere itmek ve bir mucize ummaktan başka yapılabilecek bir şey yok. Bu durumda mucize, lastiğinizi değiştirebilmeniz için bir kamyonun sizi güvenli bir yere çekmesi için çekici servisi çağırmasıdır. Ayrıca, neyin yanlış olduğunu ve bu lastiği nasıl tamir edebileceğinizi veya yeni bir tane satın alabileceğinizi anlamak için sizi en yakın istasyona götürmesi için kamyona ihtiyacınız olabilir.

Pil Ömrünün Bitmesi

Bu, bir aracın başına gelebilecek en yaygın ancak öngörülemeyen arızalardan biridir. Piller bazen bunun olabileceğine dair herhangi bir belirti göstermeden ölür. Piller genellikle en tuhaf yerlerde en kötü zamanda çalışmayı bırakır. Bu olduğunda, yapılacak çok fazla bir şey yoktur, ancak arabanızı akünüzü tamir ettirebileceğiniz en yakın yere çekmek için bir çekici getirmek veya yeni bir tane almanız gerekip gerekmediğini kesin olarak bilmek.

aku sarji

Motor Arızası

Bu, birkaç nedenden dolayı olur ve olduğunda, genellikle en şanssız zamanlarda olur. Bazen yakıcı sıcak yaz günleri veya dondurucu soğuk kışlar gibi aşırı hava koşulları nedeniyle olur. Diğer zamanlarda bunun nedeni, arabanın elektriğiyle ilgili bir sorun olabilir. Sebep ne olursa olsun, sonuç motorun durması ve arabanın hareket etmeyi reddetmesidir. Bu durumda, çekme en iyi veya tek çözümdür.

Kaza Yapmak

Talihsiz bir kaza durumunda, yapılacak en güvenli şey arabanızı çekmek için bir çekici almaktır. Ya sinirleriniz kazadan dolayı sarsıldı, bu yüzden araba kullanmamanız daha iyi ya da arabanıza herhangi bir hasar olup olmadığından emin değilsiniz, çalışmayabilir veya çalıştırıp sürmenin güvenli olmayabileceğinden emin değilsiniz.

Çekici servisi çağırmanın nedenleri genellikle acil durumlardır ve çoğu zaman bu durumlarda yapılacak en iyi ve en güvenli şey değildir. Bu acil durumların çoğu birdenbire gerçekleştiğinden, birçok insanın bunlara ilk tepkisi panik oluyor. Panik, yargıyı bulutlar ve insanların yanlış kararlar vermesine veya mantıklı hareket edememesine neden olur. Bu nedenle, kendinizi bu talihsiz durumlardan birine kapılmış bulursanız, hemen aramak için en az bir özel çekici hizmeti irtibatınız olması gerekir.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar