Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi Fiyatları

Binlerce referansı ile Türkiye’nin en büyük kliniklerinden Mac Beau estetik uygulama merkezinin kurucusu Yusuf Keri ile saç ekimi uygulamalarında kendini kanıtlamış, estetik uygulamaları ve saç ekimi fiyatlarını konuşuyoruz. tüm dünyada ileri teknolojilerin de katkısıyla yol kat eden önemli estetik uygulamalardır.

Saç Ekimi Ne Kadar Popüler?

Saç ekimi uygulamaları estetik uygulamaların tamamı düşünüldüğünde oldukça popüler bir uygulamadır. Yoğun talep nedeniyle saç ekim merkezlerinin artması da oldukça dikkat çekicidir ve yüzlerce merkezden hizmet alma imkanını da beraberinde getirmiştir. Saç ekiminin bu kadar popüler olmasına neden olan en büyük etkenlerden biri; Vücuttan alınan greftlerin birçok yöntemle kullanılması yani vücuttaki yapay olmayan saçların kimyasal madde kullanılmadan ekilmesidir. Son yıllarda tüm dünyada görülen saç dökülmesindeki artışa bağlı olarak saç ekimi uygulamaları gelişen teknoloji ile popüler hale geldiğinden, saçlarda dökülmeden seyrelme meydana gelir gelmez hemen yapılabilmektedir.

Saç Ekimi Fiyatlarını Neler Etkiler?

Genel olarak toplum olarak hizmet veya ürün seçerken fiyat noktasında daha uygun olanları seçmek gerekir, saç ekimi fiyatlarını değerlendirirken sadece fiyatları uygun olan merkezler değil aynı zamanda referansı yüksek ve ilerideki merkezler de tercih edilmelidir. müşteri memnuniyeti ve hijyen açısından rakipleri tercih edilmelidir. Saç ekimi fiyatlarını araştırırken merkezlerin referansları, uzman sayısı, önceki ekim resimleri gibi birkaç detayın bu işlemin yaşam boyu profilini etkileyeceği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekir. Çünkü estetik operasyonlarda olduğu gibi saç ekimi operasyonu bir kez yapıldığında eğer sonuç kötü ise sonraki revizyon uygulamalarında iş daha da zorlaşacaktır. Verici bölgenin veriminin düşmesi ve kötü epilasyon yapılması kişinin istenilen verimi almasına engel olacaktır. Bu nedenle ilk kez saç ekimi yaptıracak kişilerin bu konuyu iyi araştırmaları ve operasyon sonrasında çalışmalarının arkasında duracak markaları tercih etmeleri gerekmektedir.

Saç Ekimi Pahalı mı?

Saç ekimi estetik bir uygulama olarak görülse de işlemin yapılış şekline bakıldığında aslında cerrahi bir işlemdir. Bu nedenle saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezi araştırmaları merkezin konumuna, çalıştığı hastaneye, ekibin tecrübesine, barındırdığı konaklama merkezlerine, içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Hizmet ve saç ekiminin başarısı. Şehir merkezinde bulunan ve iyi hastanelerle çalışan bir firma ile neredeyse şehir dışında olan bir firmadan daha pahalı olacaktır. Buradaki temel amaç kaliteli hizmet almak ve İstanbul’un merkezinde kalabilmek, her şeyi düzgün ve titizlikle satın almaktır.

Yöntemin Saç Ekimi Fiyatlarına Etkisi Nedir?

Saç ekimi uygulamalarında kullanılan yöntemlerin maliyeti doğrudan etkileyen faktörlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Biz; FUE saç ekimi ve DHI tıraşsız saç ekimi yöntemleri ile saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Elbette ana yöntem olarak FUE kullansak da; Dikim işlemi sırasında maliyeti doğrudan etkileyen kalemler de vardır. Safir tekniği ile saç ekimi yaparken kullandığımız safir uçlar kesilerin daha küçük olmasını sağlar, iğnesiz anestezi uygulamamız lokal anestezi sırasında ağrının en aza indirilmesini sağlar. Tüm bu işlemler doğal olarak maliyetleri doğrudan etkiler.

Sözün özü; Aynı teknikleri kullanan iki farklı merkez arasında dahi kullanılan malzemenin maliyetleri doğrudan etkilediği göz önünde bulundurulmalıdır. Saç ekimi işlemi yapılırken iyileşme süresi, ağrı hissi ve kullanılacak malzemelerin kalitesinin ne kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.

Detaylı bilgi için; https://www.macbeau.com/fue-hair-transplantation-price-turkey/ adresini ziyaret edin.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar