İETT Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

IETT Genel Mudurlugu Mufettis Yardimcisi Alimi Yapacak
İETT Genel Müdürlüğü 3 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı, İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Genel İdare Hizmetleri Sınıfına yazılı ve sözlü sınavla 6’ncı dereceli 3 adet Müfettiş Yardımcısı alınacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

Başvurular sadece iett.istanbul internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup, 09 Mayıs 2022 Pazartesi günü başlayıp 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 23.59’da sona erecektir. Sadece iett.istanbul internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile Kurumumuza elden, posta veya e-posta yoluyla yapılacak başvurular işleme konulmayacaktır

Yazılı sınava ilanda belirtilen kadro sayısının 20 katı olarak toplam 60 kişi çağırılacaktır. Sınava katılma şartları taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların sayısının 60 kişiden fazla olması halinde, puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere ilk 60 aday giriş sınavına alınacaktır. 60’ıncı aday ile eşit puan alan tüm adaylar sınava çağrılacaktır. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar 27 Mayıs 2022 tarihine kadar internet üzerinden iett.istanbul adresinden ilan edilecektir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar