Mükremin Gezgin Tutuklandı Mı? Mükremin Gezgin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mukremin Gezgin Tutuklandi Mi Mukremin Gezgin Kimdir Kac Yasinda Nereli
Mükremin Gezgin Tutuklandı Mı Mükremin Gezgin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Skandal paylaşımlarıyla her kesimin tepkisini alan TikTok fenomeni Mükremin Gezgin’in tutuklanıp tutuklanmadığı ve son durumu merak ediliyor. Mükremin Gezgin kimdir, evli mi? Mükremin Gezgin eşi kim, nereli soruları araştırılıyor.

Mükremin Gezgin Tutuklandı Mı?

Önce hamile olduğunu söyleyen ve takipçilerini kandıran TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, kullandığı karınlıkla video ve fotoğraf paylaşarak bir kesime hamile olduğunu inandırdı. Günden güne paylaşımlarındaki skandalları artan Gezgin’in son yaptığı ise büyük tepki topladı. Bir hastanenin doğumhanesinden video paylaşan ve bir erkek bebek dünyaya getirdiğini söyleyen Gezgin, kucağına nerden bulduğu bilinmeyen küçük bir bebek alarak fotoğraf paylaştı. Olaya binlerce kişi tepki gösterdi. Ünlüler tarafından da tepki çeken olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Skandal hamilelik ve doğum kurgusunun ardından gelen tepkiler üzerine hakkında soruşturma açılan Mükremin Gezgin’in TikTok hesabı kapatıldı. TikTok fenomeni Gezgin’in şu anda nerede olduğuna dair bir bilgiye yer verilmedi.

Mükremin Gezgin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mükremin Gezgin Tiktok videolarıyla ünlenmiş bir Tiktoker ve sosyal medya fenomenidir. 8 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da doğduğu bilinmektedir.

Mükremin Gezgin’in TikTok’ta toplamda 1.3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Tiktok’ta toplam beğeni sayısı ise 37.4 milyon

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar