İstanbul Büyükşehir Belediyesi 168 Personel Alımı Yapacak

Istanbul Buyuksehir Belediyesi Personel Alimi Yapacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 168 Personel Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 12 Eylül 2022 tarihinde aşağıda belirtilen farklı meslek gruplarından bay-bayan KPSS şartsız ve sınavsız sözleşmeli 168 personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvuruların aşağıda linki verilen İBB Kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacağını belirten İstanbul Büyükşehir Belediyesi, iş başvuruların yarın (13 Eylül 2022) başlayacağını belirtti.

İŞKUR üzerinden yayınlanan bu güncel iş ilanlarına göre İBB, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 70 beden işçisi, 62 şoför, 1 elektrik mühendisi, 1 inşaat mühendisi, 12 harita teknikeri, 9 inşaat teknikeri, 1 mimar, 11 iş makinesi operatörü ve 1 makine teknikeri olmak üzere toplamda 168 personel alınacaktır.

Bu belirtilen kadrolara başvuru yapacak olan adayların 22-45 yaş aralığında olması gerekmektedir. İlanda ikametgah şartı belirtilmemiştir.

Alınacak personeller İBB bünyesinde bulunan İstanbul Asfalt Fabrikaları A.Ş’de görevlendirileceklerdir. Peki, bu belirtilen mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? Hemen iş başvurusunda bulunmak için ise aşağıda belirtilen İBB Kariyer başvuru ekranına ait linki tıklayınız

İBB kariyer üzerinden hemen başvuru yapmak için BURAYA Tıklayınız

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar