Yağ Eriten Enjeksiyonlar

Yag Cozme Enjeksiyonlari
Yag Cozme Enjeksiyonlari

İster cerrahi lipolize bir alternatif  arıyor olun,  ister non-invaziv bir tedavi arıyorsanız, yağ eriten enjeksiyonlar  bir seçenek olabilir. Bu enjeksiyonlar vücudunuzdaki yağ hücrelerini hedefleyerek ve lenfatik sistemin yardımıyla onları  yıkayarak çalışır. Bu, diyet ve egzersiz yoluyla çıkarılması zor olan küçük yağ ceplerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Yağ eriten  enjeksiyonlardan yararlanabilecek bazı bölgeler üst kolları, kalçaları ve mideyi  içerir.  Bu tedaviler vücudunuzun genel şeklini iyileştirmek ve görünüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak  için kullanılabilir.

Bu enjeksiyonlar, vücudunuzdaki yağ hücrelerini hedef alan ve onları parçalayan deoksikolik asit adı verilen bir substance’a dayanır. İşlem yaklaşık dört ila sekiz hafta sürer,  bu süre zarfında yağ hücreleri lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır. Bir kez  gittiklerinde, vücudunuzun başka  hiçbir yerinde kök salmazlar. Yağ eriten enjeksiyonlar‘ın en iyi sonuçları almak için, deneyimli bir   doktorla   çalıştığınızdan emin  olmanız gerekir. Bu uzmanlar uygun tekniği kullanmak ve temel sterility kurallarına uymak için eğitilmiştir.

Yağ eriten enjeksiyonlar, tedavi edilen bölgede birkaç gün boyunca bir miktar şişlik ve kızarıklığa  neden olabilir. Bölge ayrıca zor  hissedebilir. Tedavi edilen bölgeye serin pedler uygulayarak ağrıyı   hafifletebilirsiniz. Ayrıca yedi gün boyunca yorucu egzersizlerden kaçınmak isteyebilirsiniz.

Aqualyx

Aqualyx Yağ Eriten Enjeksiyonlar

AQUALYX yağ  eriten enjeksiyonlar, vücudun belirli bölgelerinde aşırı yağ  ile ilgili sorun yaşayanlar için etkili bir tedavidir.  Bu çene, kollar, sırt ve üst bacakları  içerebilir. Enjeksiyonların çözülmesinde bir AQUALYX f sırasında, lokalize yağ birikintilerine  bir deoksikolik asit çözeltisi enjekte edilir.  Bu, yağ  hücresi zarını  parçalayarak yağ asitlerinin lenfatik sistemden doğal olarak   boşalmasına izin verir. Sonuç daha pürüzsüz ve daha sıkı bir görünümdür.

Günceleme: 25/11/2022 19:06

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar