Black Knight 2. Sezon olacak mı? Black Knight Yeni Sezon Ne Zaman?

Black Knight Sezon olacak mı Black Knight Yeni Sezon Ne Zaman
Black Knight Sezon olacak mı Black Knight Yeni Sezon Ne Zaman

Netflix’in yeni hit dizisi Black Knight 1. Sezon bu ay yayınlanması ile birlikte izleyiciler Black Knight 2. Sezon olacak mı? Black Knight Yeni Sezon Ne Zaman çıkacak, yayınlanacak? gibi aramalar yapmaya başladılar. Lee Yun-kyun’un aynı adlı webtoon’una dayanan Netflix’in kıyamet sonrası dizisi ‘Black Knight’, Kore’deki bir kıyametin kalıntılarına oksijen sağlayan ünlü ve saygın bir teslimatçı olan 5-8’i konu alıyor . 5-8, bir grup teslimat şoförü arkadaşıyla birlikte, toplumunda var olan sosyal ayrımcılıklara ve eşitsizliklere karşı savaşır. Güney Kore dizisi, 5-8 ve Ryu Seok arasında çıkan çatışmalar üzerinden ilerliyor ve amacı mültecileri kendi toplumlarından uzaklaştırmak.

Gösteri hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı ve Kim Woo-bin’in 5-8 rolündeki performansı ve dizinin sürükleyici ve hızlı tempolu anlatımıyla övgü topladı. Cho Ui-seok tarafından yazılan ve yönetilen gösteri Mayıs 2023’te gösterime girdi. Dizinin ilk sezonu, Dünya’da kalan Korelilerin kaderiyle ilgili çok önemli bir ayrıntıyla sona eriyor ve ikinci sınıf öğrencisinin geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için can atıyor. yuvarlak. Peki, aynı hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Black Knight 2. Sezon Olacak mı?

‘Black Knight’ 1. sezonunun tamamı 12 Mayıs 2023’te Netflix’te gösterildi . İlk sezon, her biri 44-51 dakikalık çalışma süresine sahip altı bölümden oluşuyor.

İkinci sezonun beklentileri söz konusu olduğunda, işte paylaşabileceklerimiz. Netflix, dizinin geleceği ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte, özellikle akış platformu şovu bir mini dizi olarak faturalandırmadığı için 2. sezonun gerçekleşme şansı düşük değil. Kıyamet sonrası dramanın ikinci turu planların bir parçası olmalı ve Netflix, ilk sezonun performansı akış devinin beklentilerini karşılarsa aynı şekilde yeşil ışık yakmaya açık olabilir. Güney Kore şovları genellikle birden fazla sezon için yenilenmese de, son zamanlarda aynı şekilde değişiklikler oluyor.

Netflix kısa bir süre önce ‘DP’ ve ‘ Sweet Home ‘ gibi Kore dizilerinin ikinci sezonlarını 2023 listesine ekledi ve bu da akış platformunun çok sezonlu projeler geliştirme isteğini gösteriyor. ‘Kara Şövalye’ sınırlı bir dizi olarak tasarlanmadığı için, ilk sezonu iyi bir performans sergilerse dizi de aynı kaderi paylaşabilir. ‘ Squid Game’in astronomik başarısından sonra , Kore dizileri çok daha geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Kıyamet sonrası dramanın evrensel olarak çekici bir anlatıya sahip olduğu düşünüldüğünde, dizinin dünya çapında kayda değer bir izleyici toplaması sürpriz olmayacaktır. Durum buysa, Netflix dizinin ikinci sezonuna yeşil ışık yakabilir.

Anlatı açısından, ikinci sezonun gerçekleşmesi için yeterli alan var. İlk tur 5-8 ve Sa-wol’un açık bir gökyüzüne bakması ile sona erer, bu da Kore yarımadasının çöllerine hayatın geri dönme olasılığını gösterir. Potansiyel ikinci sezon, aynı sonucu takip edebilir. İlk sezonun izlenme oranı diğer faktörlerle birlikte övgüye değerse, Netflix’in aynı kapsamdan yararlanmak için başka bir sezona yeşil ışık yakması bekleniyor. Yakında yenilenirse, ‘Black Knight’ 2. sezonunun 2025’in 2. çeyreğinde yayınlanmasını bekleyebiliriz .

İkinci sezona yeşil ışık yakılırsa, özellikle Ryu Seok’un ölümünün ardından 5-8’in yeni bir düşmanla başa çıkmasını bekleyebiliriz. Toplulukta otorite kazanmak için ülkenin reforme edilmiş sosyal düzenini tehdit eden güçlü bir birey görebiliriz. 5-8 ve onun teslimat şoförleri grubu, ülke vatandaşları arasında daha fazla bölünme olmayacağından emin olmak için böyle bir tehdidi yenmek için ellerinden geleni yapabilir. Ryu ile hayatı tehdit eden bir karşılaşmanın ardından iyileşen Sa-wol, yurttaşlarının iyiliği için savaşmak üzere teslimat şoförleri grubuna geri dönebilir.

Günceleme: 14/05/2023 12:49

Benzer Reklamlar