TÜVASAŞ,kamuya ait en büyük sanayi kuruluşları arasında 12. sırada

Dev sanayi kuruluşlarının bulunduğu listeye giren TÜVASAŞ; kamuda da adından söz ettirdi.
Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralaması açıklandı. Listede yer alan TÜVASAŞ’ın Genel Müdürü İbrahim Ertiryaki: “Onur duyuyoruz” dedi.
‘ONUR DUYUYORUZ’
İstanbul Sanayi Odası’nca (İSO) hazırlanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu açıklandı. Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. (TÜVASAŞ) listede 168,8 milyon liralık ciro ile 467’nci sırada yer aldı. Bir açıklama yapan Genel Müdür İbrahim Ertiryaki: “Onur duyuyoruz. TÜVASAŞ’ın bu başarı grafiğini yükselterek, sürdürme azmini taşıyoruz.” dedi.
KAMUDA 12. SIRADA
Kazandıkları ivmeyi başarıyla sürdürdüklerine dikkati çeken Ertiryaki: “TÜVASAŞ’ın Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alması; tüm TÜVASAŞ ailesi ve Sakarya adına sevindirici bir gelişmedir. Bu listede kamuya ait en büyük sanayi kuruluşları arasında 12. sırada olmamız da TÜVASAŞ’ın varlığının önemini göstermiştir.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : www.srtmedya.com

Güncel Demiryolu İhalele Takvimi

Cum 20
Cum 20
Sal 24

İhale İlanı : Yatay Yaşam Hattı Satın Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)

Eylül 24 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TÜDEMSAŞ
+90 346 2251818
Çar 25

İhale İlanı: Asansör Elektro-Mekanik İşleri Yaptırılacaktır

Eylül 25 @ 10:00 - 11:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Çar 25
Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.