Palandöken kayak merkezi yılbaşı tatiline hazır

Palandöken kayak merkezi yılbaşı tatiline hazır :Yılbaşı tatiline az bir süre kala Palandöken Kayak Merkezinde Otellerde doluluk oranı yüzde yüzlere ulaştı.

5 Aralık tarihiyle Türkiye’de en erken kayak sezonunun açıldığı Palandöken’de, Yılbaşı hazırlıkları sürüyor. Suni karlama sistemiyle pistler en güzel seviyeye getirilirken ışıklandırma sayesinde de gece kayağı yapılması imkanı sunuluyor.

Palandöken’deki tüm otellerde değişik yılbaşı programları organize edilecek.

Polat Renaıssance Oteli Genel Müdürü Bora Kanber, yılbaşı öncesinde doluluk oranının yüzde yüzlere ulaştığını ifade ederek, “Bu sene Polonya’dan, Rusya ve Ukrayna’dan taleplerimiz oldukça fazla. Palandöken’deki hemen hemen tüm otellerde doluluk oranı yüzde yüz. Misafirlerimizin güzel bir yılbaşı geçireceklerini umuyoruz” dedi.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Çar 20
Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.