Eskişehirde tramvay çalışmaları nedeniyle 3 mahalle karanlıkta

Eskişehirde tramvay çalışmaları nedeniyle 3 mahalle karanlıkta :Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş., Batıkent, Çamlıca ve Gültepe mahallelerinin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.
Yapılan açıklamada göre, İl İşletme Müdürlüğü’nün 2013 Yılı Yatırım Programı kapsamında, Odunpazarı Belediye Başkanlığının kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarına paralel olarak ve tramvay çalışmalarından dolayı Batıkent Çamlıca mahallelerinde 6 Şubat Perşembe günü 09: 00 – 17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak. Kesinti yapılacak cadde ve sokaklar ise; Batıkent mahallesinde Civanmert sokak, Atilla İlhan sokak, Org Kıvrıkoğlu caddesi Şehit Ali Usta sokak, Arıcı sokak, Coştu sokak, Gündüz Ökçün caddesi ile Ulusal Egemenlik bulvarına kadar olan yerlerdeki sokak ve caddeler, Çamlıca mahallesinde ise, Ulusal Egemenlik Bulvarı, Behçet Necatigil caddesi, Tombakzade caddesi, Dayı Bey sokak ve civarındaki ara sokaklar olarak açıklandı.
8 GÜNLÜK KESİNTİ
Açıklamada, İl İşletme Müdürlüğü’nün 2013 yılı yatırım programı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanlığının tramvay uzatma hatları yapımı işi çalışmalarına paralel olarak Gültepe mahallesinin muhtelif sokaklarında da 6-13 Şubat 2014 tarihleri arasındaki 8 gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi. Kesinti yapılacak yerler ise; Şeşit Yüzbaşı T. Güngör caddesinin bir kısmı, Turna, Erdiren, Ayrancı, Arsoy, İkiz, Tezcanlar, Gülbiter, Darlı, Gülsev, Kadron, El Kara, Al, Armağanlar, Açıkalın, Baharlar, Çimenlik ve Şensözlü isimli sokaklar olarak açıklandı.

 

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.