Pegasus kargo uluslararası hava kargo lojistik konferansında sektörün temsilcilerini ağırladı

Pegasus kargo uluslararası hava kargo lojistik konferansında sektörün temsilcilerini ağırladı :Pegasus Kargo, Yeditepe Üniversitesi ile birlikte tüm sektör ve öğrencilere yönelik “Uluslararası Hava Kargo Lojistik Konferansı”nı düzenledi. Pegasus Kargo sponsorluğunda 2. kez Yeditepe Üniversitesi Kayışdağı Kampüsü, İnan Kıraç Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansta sektörün önemli temsilcileri deneyimlerini paylaştı.
“Zamanında ve kaliteli hizmet” felsefesiyle büyümeye devam eden Pegasus Kargo öncülüğünde düzenlenen “Uluslararası Hava Kargo Lojistik Konferansı”, yurt içi ve yurt dışından kargo alanının önemli isimlerine ev sahipliği yaptı. 2 oturumda gerçekleşen konferansta Türkiye’nin Hava Kargo’daki yeri ve önemine ilişkin konulara ve çalışmalar yer verildi.
Alpa: “Pegasus Kargo olarak sektörün gelişimine katkı sağlıyoruz”
Pegasus Kargo Direktörü Aydın Alpa, konferansla ilgili değerlendirmesinde: “Pegasus Hava Yolları olarak Yeditepe ile ortaklaşa düzenlediğimiz “Uluslararası Hava Kargo Lojistik Konferansı”nda önemli isimlerle biraraya geldik. Sektörün gelişimine verdiğimiz önemi desteklemek amacıyla düzenlediğimiz bu konferansın lojistik öğrencilerine ve tüm sektöre çok faydalı olduğuna inanıyoruz. Bu organizasyonun bir parçası olduğumuz için çok gururlu ve mutluyuz.” dedi.
Bu yıl konferansta Düsseldorf Kargo Havalimanı Genel Müdürü Gerton Hulsman, Toll Group Satış Direktörü Ertan Aslanoğlu, UTIKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, Reibel Taşımacılık ve Ticaret AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Arif Badur ve Pegasus Havayolları Kıdemli Yer İşletme Uzamanı Burak Türkmen konuşmacı olarak yer aldı.


 İlk yorum yapan olun

Yorumlar