DTD Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Semineri Yapıldı

DTD Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Semineri Yapıldı :Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD)’nin “Yönetici ve Yönetici Adayları Akademisi” 2014 Eğitim Dönemi kapsamında yapılan eğitimlerin ikincisi 21 Haziran 2014 tarihinde Byotell İstanbul’da gerçekleşti.


“Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı” konulu seminere sektörün ilgisi ve katılımı yoğun oldu.
Seminerde ilk sunumu “Tehlikeli Madde Taşımacılığı” konusunda UDHB Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı İzzet Işık gerçekleştirdi. Ardından Alışan Lojistik Operasyon Koordinatörü ve DTD Genel Sekreteri Jan Berslen Devrim “Tehlikeli Madde Lojistiği”, UDHB Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden AB Uzmanı Bülent Süloğlu “Kombine Taşımacılık Kavramı, Avrupa ve Türkiye’de Kombine Taşımacılık” ve Konsped Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü ve DTD Üyesi Mete Tırman “Kombine Taşımacılık Sistemleri, Bileşenleri, Olanakları ve Sorunları” konulu sunumları gerçekleştirdiler.

DTD Yönetici ve Yönetici Adayları akademisi 2014 eğitimleri önümüzdeki dönemde demiryolu yöneticilerinin ve yönetici adaylarının bilgilerini genişletecek seminerlerine devam edecektir. Seminer programlarımızın konu başlıkları aşağıda sıralanmaktadır.

o Demiryolu İnsan Kaynakları ve Planlanması
o Demiryolu Araç ve Tesisleri ve Planlanması
o Maliyet Analizi ve Fiyatlandırma
o Rekabet İçin Fark Yaratma
o İşletmelerde Emniyet Yönetimi


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar