Ankara Demirspor Kulübü Genel Müdür İsa Apaydın’ı Ziyaret Etti

Ankara Demirspor Kulübü Genel Müdür İsa Apaydın’ı Ziyaret Etti : Ankara Demirspor Kulübü Başkanı İbrahim Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri Genel Müdür İsa Apaydın’a hayırlı olsun ziyaretine bulundular.

Genel Müdürlük makamında gerçekleşen ziyarette Ankara Demirspor kulübünün demiryollarının tanıtımına önemli katkılar sağladığını başarılarının demiryolcular arasında sevinçle karşılandığı vurgulandı. Kulüp Başkanı Çelik Ankara Demirspor’ un Ankara’ nın en köklü spor kulüplerinden olduğunu, geçmişte çok önemli başarılara imza attığını, kendi alanlarında öne çıkmış sporcular yetiştirdiğini söyledi. Genel Müdür Apaydın sporun ve sporcunun desteklenmesi gerektiğini, TCDD’ nin Demirspor kulüpleri vasıtasıyla Türk sporuna eskiden beri katkı sağladığını söyledi. Ankara Demirspor’ un başarıları ile adını Türk Spor Tarihine altın harflerle yazdırdığını belirtti.

Spor kulüplerinin sadece futbola yönelmemeleri gerektiğini vurgulayan Apaydın, diğer branşlarda da gençlerin ve sporcuların önünün açılması gerektiğinin altını çizdi.

Ziyaret sonunda Kulüp yöneticileri tarafından Genel Müdür İsa Apaydın’a adının yazılı olduğu 6 numaralı Ankara Demirspor formasını hediye edildi.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.