TCDD İstanbul 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan’dan, Bayırköy Belediyesi’ne ZiyaretTCDD İstanbul 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan’dan, Bayırköy Belediyesi’ne Ziyaret :TCDD İstanbul 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan, Bilecik’in Bayırköy beldesinde demiryolunda incelemelerde bulundu. Aslan ve beraberindeki heyet incelemelerin ardından Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İstanbul 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan, Bilecik’in Bayırköy beldesinde demiryolunda incelemelerde bulundu. Bölge Müdürü Aslan ve beraberindeki heyet incemelerin ardından Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan’ın beldelerine gelmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederek,”Beldemiz için büyük önem taşıyan bu projeye destek veren bölge müdürümüz ve ekibine, özellikle de projemizin takibinde bizi yalnız bırakmayan milletvekilimiz sayın Halil Eldemir ‘e beldem adına teşekkürlerimi sunuyorum. Daha iyi bir gelecek için durmadan çalışıyoruz” dedi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.