Udem Hak-Sen Zonguldak İl Başkanlığına Şener Yalçınkaya Atandı

Ulaştırma Ve Demiryolu Çalışanları Sendikası (Udem Hak-Sen) Zonguldak il Başkanlığına, üstün hizmet ve başarı gösteren Hareket Memuru Şener Yalçınkaya atanmıştır.

Udem Hak-Sen, Hiç bir siyasi partinin yandaşı yada emir eri olmamıştır olmayacaktırda Mecucut Sendikalar hak arama hesap sorma konularında devre dışı kaldıkları ve politize olduklarından esas görevlerini utunmuş farklı kulvarlarda boy göstermişleridir,

Udem Hak Sen her zaman ulaştırma çalışanlarının yanında olmuştur ve sorunlarına çözüm üretmiştir.

Diğer Bölge başkanlarımızla birlikte Zonguldak il başkanımız Şener Yalçınkaya kardeşimizde bu kriterlerde Sendika Başkanlığı yapacaktır bundan hiç bir şüphemiz yoktur.

Zonguldak il Başkanımızın Ülkemize ve Sendikamıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Abdullah Peker
Udem Hak Sen Genel Başkanı

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.