Manisa’nın Selendi İlçesi’ne 47 Milyon Liralık Asfalt Yatırımımanisanin selendi ilcesine 47 milyon liralik asfalt yatirimi
manisanin selendi ilcesine 47 milyon liralik asfalt yatirimi

Vatandaşlara konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sunmak için il genelinde yol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi geride kalan hizmet döneminde Selendi ilçesine 385 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştirirken, bu çalışmalara 47 milyon liralık yatırım yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, geride kalan hizmet döneminde Selendi ilçesine 385 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştirirken, bu çalışmalara 47 milyon liralık yatırım yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, daha önce hiç hizmet görmeyen mahalleleri modern ve konforlu yollarla tanıştırdı. Düzeltme, genişletme, bakım ve onarım, sathi ve sıcak asfalt yapılan mahallelerde çalışmalar vatandaşın da takdirini topladı. Selendi’ye hizmet sözünü yerine getirmeye devam ettiğini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Selendi ilçemizin çehresini değiştirmek amacıyla, sürekli projeler ürettik. İlçedeki vatandaşlarımıza daha konforlu ve güvenli ulaşım sağlamak adına birçok mahallede, yol düzeltme, genişletme, bakım ve onarım, sathi ve sıcak asfalt çalışması yaptık. 385 kilometreye ulaşan bu çalışmalarımıza 47 milyon liralık yatırım yaptık. İnşallah bu hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.