İstanbul Havalimanı’na Dev Sevkiyatistanbul havalimanina dev sevkiyat
istanbul havalimanina dev sevkiyat

THY’nin Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na taşınma işlemleri sürüyor. THY, bazı birimlerine ait teçhizat, malzeme ve makinelerini dün 35 TIR’lık konvoyla sevk etti. Büyük taşınma ise 3 Mart’ta sonlanacak.

Türk Hava Yolları (THY), Atatürk Havalimanı’ndan yeni üssü İstanbul Havalimanı’na taşınma işlemlerini sürdürüyor. Havalimanının 29 Ekim 2018’de yapılan resmi açılışının ardından iç ve dış hatlarda kademeli olarak 18 noktaya uçuş başlatan THY, geçtiğimiz günlerde hat bakım hangarı, hızlı kargo sevk üssü, uçak içi ürünler deposu ve tamir bakım ve akü şarj tesislerini hizmete açmıştı.

ONLİNE OLARAK İZLENDİ
THY, İstanbul Havalimanı’na taşınma projesi kapsamında dün Atatürk Havalimanı’ndan yer işletme, kargo ve THY Teknik’e ait malzeme, teçhizat ve makinelerden oluşan 35 TIR’lık sevkiyat yaptı. Taşıma sırasında yapılan yükleme, sevkiyat ve indirme işlemleri kayıt altına alınarak online takip sistemi üzerinden canlı olarak da izlendi. Sevkiyatlar ay boyunca devam edecek. Taşınma işlemleri 1-3 Mart 2019 tarihlerinde planlanan büyük taşınma ile sonlanacak. Atatürk Havalimanı ise 3 Mart’ta ticari uçuşlara kapanacak. (Kaynak: Sabah)

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.