Halıcı Elektronik Otomasyon Alanında Anahtar Teslim Projeler Sunuyor

halici elektronik otomasyon alaninda anahtar teslim projeler sunuyor
halici elektronik otomasyon alaninda anahtar teslim projeler sunuyor

Otomasyon alanında, ürün satışı, mühendislik hizmetleri veren Halıcı Elektronik, ABB’nin ana bayisi olarak anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor. Otomasyon alanına giren bütün komponentler ile hizmet veren sayılı firmalardan biri olan Halıcı, otomasyon kapsamında pano imalatı, PLC yazılımı, projelendirme, SCADA sistemi gibi çok farklı alanlarda çözüm sunuyor.

Pano için farklı bir firma, yazılım için farklı bir otomasyon firması gibi çok çeşitli yerlerden alınan hizmet ve ürünler yerine hepsini tek noktadan anahtar teslimi proje olarak almak firmaların işini kolaylaştırıyor.

ABB’nin önemli partnerlerinden birisi olan Halıcı Elektronik, ABB ürünlerini hem pazara sunmakta hem de mühendislik ve projelendirme hizmetlerini yapmaktadır.

Endüstri 4.0 çözümleri için bilişim firmaları ile AR-GE çalışmaları yapan HALICI Elektronik, üreticilere ileri teknoloji anlamında katkıda bulunuyor. Halıcı Elektronik, kurduğu kesintisiz ve verimli çalışan sistemler için 7/24 Teknik Destek hizmetleri veriyor.

25 yıllık deneyimiyle 500’ün üzerinde tamamlanmış projeye imza atmış olan Halıcı Elektronik, İstanbul Merkez’in dışında Bursa, İzmir ve Ankara şubeleriyle hizmet veriyor.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar