TCDD Taşımacılık Makinist Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

tcdd tasimacilik makinist sozlu sinav sonuclari aciklandi
tcdd tasimacilik makinist sozlu sinav sonuclari aciklandi

TCDD Taşımacılık A.Ş 03.10.2019 tarihinde yaptığı Sözlü Sınav Sonuçlarını (Makinist) açıklandı. Sonuçları görmek için tıklayınız.


Kazanan adaylar aşağıdaki evrakları, işyerlerinin bağlı olduğu müdürlüklere 06.01.2020-17.01.2020 tarihleri arasında teslim edeceklerdir.

1- 2 Adet diploma sureti veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

2- 2 Adet Nüfus Cüzdan Sureti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

3- 2 Adet Askerlik Belgesi

4- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak. (Eski Hükümlü adaylar ayrıca Eski Hükümlü Belgesi Teslim Edeceklerdir.)

5- 6 adet fotoğraf

6- Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli.

7-Yapılacak sözlü sınav sonucunda başarılı olan Makinist İşçi adaylarından tam (ishihora testi yapılmış), İşitme Muayenesi (Odiyometri incelemede saf ses ortalaması 500, 1000 ve 2000 frekanslarının ortalaması 0 – 40 dB olmalıdır.) belirtilmiş şekilde sağlık kurulu raporu istenecektir. Karara esas görüntüleme, laboratuvar sonuçları ve fiziki muayene bulgularının ilgili bölüme yazılması; sağlık kurulu raporunda; odyometri (işitme) testine ilişkin bilgiler veya test sonucu, göz muayenesine ilişkin bilgiler, “Tren Makinisti olarak çalışır.” ibaresi, Emniyet Kritik Görevlerde çalışanlar için “(A) veya (B) gurubunda çalışır.” ibaresinin bulunması zorunludur.

8- MYK Tren Makinisti Belgesi

Adaylar psikoteknik muayenesi sonucuna göre işbaşı yapacak olup psikoteknik muayenesi için evrak teslim edecekleri işyerleri tarafından yönlendirilecektir.

Evrak teslim edilecek işyerleri için tıklayınız.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar