Yapı Kataloğu Kariyer Yayında!

yapi katalogu kariyer yayinda
yapi katalogu kariyer yayinda

Türkiye’nin 1973 yılından beri yayında olan ve yapı malzemeleri alanında çok önemli bir boşluğu doldurmuş ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞU’nun yepyeni sekmesi KARİYER, artık yayında!

YAPI KATALOĞU, geniş erişim ağı sayesinde etkili bir tanıtım kanalı sağlayan bir portal olarak; yapı firmaları, malzemeler, ürün videoları, projeler, firma haber ve etkinlikleri gibi profesyonellerin ve yapı sektörü paydaşlarının her ihtiyacına cevap verebilecek niteliklere sahip olmayı hedefliyor. Yapı sektörüne yönelik bir araya getirdiği ve sunduğu bu zengin içeriğe sahip dijital veritabanı dışında, bu yıl itibariyle yepyeni bir hizmet sekmesi ediniyor. Firmalar, kurumsal gelişmelerini paylaştıkları haber sekmesi, ürünlerini tanıttıkları vitrin sayfası ve takvimlerini işleyebildikleri etkinlik sayfasından sonra şimdi de istihdam ihtiyaçlarına yönelik olarak Kariyer sayfasında ilan verebilecek.

Sektörün her ihtiyacına hızlı ve etkili çözümler üretebilmek ve hem yapı firmaları hem de mimarların önceliklerine cevap verebilmek amacıyla, günümüz koşullarına ve güncel pazarlama faaliyetlerine yenilikçi ve dinamik bir yapılanmayla yaklaşan YAPI KATALOĞU, Kariyer sekmesiyle, yapı sektörüne yönelik firma ve ofislerde oluşabilecek her türlü işgücü arayışına çözüm sağlanmasını amaçlıyor. Bu kapsamda ilan sahiplerine; sadece mimarlık ve inşaat mühendisliği değil, pazarlama, satış, mühendislik, şantiye pozisyonları, uygulama, çizim ve grafikerlik pozisyonları, saha elemanları, AR-GE departmanları gibi geniş skalada bir iş tanımı yelpazesine; outsource, yarı zamanlı ya da tam zamanlı seçenekleri ve illere göre filtrelenebilen bir sistemde başvurular için çağrı yapma imkanı sağlanmış oluyor.

Bu bağlamda, talep edilen iş gücü ve istihdam; sektörde iş arayan ve eleman arayan profesyonelleri bir araya getiren, 45 yıldır yüz binlerce sektör profesyonelinin ve şantiyenin elinin altında olmuş, alanında uzman ekiplerin vizyon, emek ve destekleriyle bugünlere gelmiş, sektörün en değerli “başvuru kılavuzu” YAPI KATALOĞU aracılığı ile sağlanabilecek.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar